Nabavka novih visenamenskih aviona za RV i PVO vojske Srbije

1983

Nabavka novih visenamenskih aviona za RV i PVO vojske Srbije

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

Nabavka novih aviona za RV i PVO vojske Srbije



offline
  • Pridružio: 09 Mar 2017
  • Poruke: 107
  • Gde živiš: Zanzibar

Момче јер си ти био икад у КАНТИНИ ???
Тамо се разне " Будалашине чују" зато се и зове КАНТИНА и официри тј Админи зазиру од тог места јер је оно рај за џомбе и гуштере ...

Ziveli Ziveli Ziveli



offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Samo još eto nismo uveli pivu i napolitanke Very Happy

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13013
  • Gde živiš: Srbija

4fat ::Момче јер си ти био икад у КАНТИНИ ???
Тамо се разне " Будалашине чују" зато се и зове КАНТИНА и официри тј Админи зазиру од тог места јер је оно рај за џомбе и гуштере ...

Ziveli Ziveli Ziveli


Kao prvo odavno nisam "momce"
Kao drugo ovo jeste kantina, ali je zabranjeno pravilnikom foruma mesati politiku u diskusije pa cak i ovde u kantini
I kao trece, ti si daleko od "dzombe" bar sto se tice ovog foruma, a pravilnik je isti i za gustere i za "dzombe".

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

Ovo mu dodje kao postrojavanje u dve vrste Smile

offline
  • Pridružio: 31 Avg 2010
  • Poruke: 190

Juče je sleteo An-124 u Baranovichi, nešto će da tovari:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

Kruzio iznad nas i otisao u Madjarsku

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2021
  • Poruke: 88

Ne znam šta si video, ali zašto bi avion koji dolazi iz Baranoviča i mora ući u naš vazdušni prostor iz Mađarske ili Rumunije, kružio iznad nas pa opet išao u Mađarsku? Nije jeftino gorivo.

offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7608

Наводно метеоролошки проблеми над Батајницом.

offline
  • Pridružio: 17 Avg 2012
  • Poruke: 1622
  • Gde živiš: Šid, Srbija

@Hipnotizer
Ne znam zaista, procitao sam to u gruoi na Fb gde je uz komentar prilozena slika sa flightradara, Stvarno je otisao u HU posle kruzenja iznad Srbije

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1554 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 9 sakrivenih i 1453 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, 6footboy, A.R.Chafee.Jr., ajo baba, Apok, ArchaBasha, Avalon015, avijacija, b_z_b, Bgorando, bigvlada, bpop, Ca6otep, cenejac111, Cirkon, cuvarkuca, Dare, Djokislav, djonsule, Doc, Doca, Duce, dule10savic, DuškoMraz, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Gogi_avio, Grebostrek, Hans Gajger, havoc995, helen1, Helket, iceburn, igorkozar83, Ikica977, ILGromovnik, istokzapad, JOntra, konstruktor, Kototamopeva, kreker, kunktator, Kurgan, Lazur_01, leptirleptir, LostInSpaceandTime, M74AB3, markolopin, mačković, Medojed, miki69, mikidragi, mirkoro, mm1811, Moldovan, mrvica78, Ne doznajem se u oružje, nebidrag, nenad81, neutrino, opt1, Oscar, padamacki, Parker, Piani Jazzer, pirke96, pisac12, PlayerOne, pobeda, Ray1973, Regrut Boskica, Remain, S-G, samo_citam, scimitar19, Semberija, StalniPromatrač, strn, synergia, Szigetwar, uruk, Veless, VJ, vlahale, Warrior, XBMC, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, 1324