Nasi vojni avioni negde iznad nas

217

Nasi vojni avioni negde iznad nas

offline
  • dinja  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 688
  • Gde živiš: Beograd

@Sale
AN-26 71364 radio desant 2 x iznad Panceva. Dolazio iznad Batajnice na razlaz na 800 m.
Pa onda Banovci 500 m. i sletanje na PSS br.1 u 30.
Bila oba puta guzva na sletanju.



offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

^Dinja
Jel 386 poceo da leti il je jos na servisu? Pozzz



offline
  • Pridružio: 30 Okt 2007
  • Poruke: 994

PSS br.2 presvukli novim asfaltom???

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

G-4 ponovo na nocnom,u 21:30 i pre par minuta

offline
  • dinja  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 688
  • Gde živiš: Beograd

@doktore
nije još gotov servis. Pri kraju je.

offline
  • Sale  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 1674
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 09 Avg 2012 7:56

Ricin Orao rano leti! Smile

Dopuna: 09 Avg 2012 11:03

G4, praznik za oči!
Da nije moj imenjak Ristić? Smile

Dopuna: 09 Avg 2012 11:05

Ovog momenta je izveo brisanjac, ispod 50m visine - garantujem!
Odmah posle toga desni zaokret prema Dunavu i sletanje.
Jako lepo.

Sat vremena ranije, An26 na istok.

Dopuna: 09 Avg 2012 11:32

An2 Shocked - takođe na istok, toliko sporo leti da je pravo čudo da se održava u vazduhu! Very Happy

offline
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 158
  • Gde živiš: Nis

e Sale, Sale ... a ja se radujem kad vidim Spanovica da pravi severni krug cesnom :-) (na Nis mislim)

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2913
  • Gde živiš: Niš bre

^Dinja
Hvala za info. Bitno je da ce ponovo da leti. Pozzz

offline
  • zox-ni 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2011
  • Poruke: 28
  • Gde živiš: Nis

Mi trenutno imamo jedan An-2 i to u Nisu,a cuo sam ga u 7 sati ujutru kako ga pale na stajanci-verovatno je on leteo na Batajnici!

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3542

Mislim da sam ga i ja cuo juce u blizini Ladjevaca.U svakom slucaju siguran sam da je bio An2,a da li bas vojni,verovatno

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7551 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 11 sakrivenih i 7465 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ArmFPGA, Arsenije, awathorn, baltazar01, bojank, bojanM84, cenejac111, Ciri1994, Cirkon, cuvarkuca, d.arsenal321, DeerHunter, dekan.m, Demi87, Despot Đurađ, Dimitrise93, djordjemiklusev, drale12, Feller, Foxdie, gost321, goxin, Hans Gajger, Hitri, Ivoo, jaeger, Jester, jodzula, jon istvan, JOntra, Jozo74, KizJ, Konda, kunktator, ladro, littlebunny, mackenzie, maxim_von_burdengate, mačković, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, Milo97, Milometer, Moldovan, monomah, MrG, Nikolajevic, nikolapetkovic, niksa517, panzerwaffe, peho_atropin, Permaldar, Promising0, Remain, Remarqe, RiV, royst33, Sale0501, Siti2, Sky diver 29, sony771, Srki98, ss10, StankoVrankovic, strn, Tanjagre, tomo2, tooooom, v82, Vlad000, Vlajman1957, xAlex2, |_MeD_|