Cepelin negde iznad nas

Cepelin negde iznad nas

offline
  • Pridružio: 27 Jan 2010
  • Poruke: 86

Jeste li culi za onaj "odmetnuti" austrijski cepelin koji ovih dana leti iznad Hrvatske, RS a sada je valjda negde iznad CG? Duzine je 40m, bez posade i divne bele boje Smile Krece se brzinom od 30-40 km na cas i niko da ga zaustavi Smile Zbog smanjenja visine i povecanja brzine u reonu BL, mislilo se da ce tu da se srusi. Medjutim, on se predomislio i krenuo u pravcu CG Smile



dalmacijanews.com/Svijet/View/tabid/78/.....u-BiH.aspx

radiosarajevo.ba/novost/52651/prazan-ce.....ad-balkana



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33452

Daj ti to vamo nama pa da dizemo dezurnu paru Smile

A Austrijnci su prijavili NLO i digli odma Eurofightere da vide sta imaju na radaru i pustili ga dalje Smile



offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

Opet vas lazu komunjare, to je novi srpski, sto su "dobili" za pare koji su dali za izraelski satelit. Mr. Green Mr. Green

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

Pobesneli cepelin Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 953 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 5 sakrivenih i 896 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., abramac, Antoni S, Arsenije, Bbbggg1979, bojanstros9, bojcistv, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, celik, darionis, darkkran, Darth Malak, Duce, ekipo26, Feller, g_g, Goran_, gorankuba, Ir, Jeremiah, JOntra, Jozo74, Kakarotsvc, kihot, Krusarac, ljuba.b, LostInSpaceandTime, Magarac, Milos ZA, nnovakis, ObelixSRB, Papadubi, Pilence, PO1974, Posmatrac77OKB, RecA, ruma, Sarmat, sasics, sickmouse, Solunac na steroidima, synergia, Tafocus, uruk, VekiJ, Vlada78, vukajlo71, zeka013, zlaya011, zvomar