|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2014 13:26
|
offline
- filiphr

- Građanin
- Pridružio: 04 Feb 2011
- Poruke: 177
|
Napisano: 28 Avg 2014 12:24
Anuška od Pančeva prema severu.
Dopuna: 28 Avg 2014 12:50
Ponovo An-26, ovog puta okret ka jugu.
Dopuna: 28 Avg 2014 13:26
Mađarski vojni An-26 (ev 407) blizu Niša
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2014 16:36
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2913
- Gde živiš: Niš bre
|
Kad će krenu Mizi da lete pa, čini mi se zixo negde napisa da su stigli čuveni kumulatori?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2014 17:55
|
offline
- Mercury

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jul 2008
- Poruke: 10454
|
doktor1964 ::Kad će krenu Mizi da lete pa, čini mi se zixo negde napisa da su stigli čuveni kumulatori?
Citat:29ka je nesto posle pet imala brisuci let/malom brziom iznad Prokuplja prema Nisu, iznad kasarne krenula u ostro penjanje uz okretanje i krenula da kruzi iznad grada na par hiljada metara,da bi otisla prema Jastrepcu na kraju. Verovatno za Bg.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Avg 2014 19:01
|
offline
- doktor1964

- Legendarni građanin
- Nebojša
- prodavac magle u penziji
- Pridružio: 23 Maj 2012
- Poruke: 2913
- Gde živiš: Niš bre
|
Mercury
Kad je to bilo? Danas sam jedino video policijski Bel oko 8 čuke, došao i otišao u pravcu BG. Posle smo čuli zašto. A MiG ne pamtim kad sam zadnji put video u tom kraju.
|
|
|
|
|
|
|
|