|
Poslao: 21 Okt 2019 11:09
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7611
|
Mупов Х-145М управо прелетео ниско преко Славије у правцу правног факултета. Невероватно како се није чуо док се није појавио изнад мене.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2019 14:10
|
offline
- nikoli_ca

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 09 Jan 2012
- Poruke: 27
|
Ja ga nisam čuo uopšte zbog slušalica u ušima a preleteo me je iznad skupštine vrlo nisko :O
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2019 21:42
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Začuđujuće tih avion s obzirom na veličinu.
Inače, danas sam video i IL-76 i to u dva navrata.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2019 21:50
|
offline
- Pridružio: 03 Jun 2011
- Poruke: 1637
|
Danas je Bell sletao ispred palate srbija, ili ti SIV-a
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Okt 2019 21:55
|
offline
- Boris90

- Elitni građanin
- Pridružio: 17 Avg 2012
- Poruke: 1622
- Gde živiš: Šid, Srbija
|
Ako su il-76 odneli goste onda je "Ruslan" doneo nesto definitivno
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Okt 2019 06:00
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Iljušin je dovozio po 3 BRDM-a.
U Ruslana staje sigurno duplo više.
Ne verujem da je stigao prazan te da je odvezao T-72 što bi bio apsurd kad će da nam ih daju.
Ili još koji T-72, ili BRDM ili Mi-17...
A možda i Pancir...
A možda stvarno Vodka
|
|
|
|
|
|