Pitanije za bratiju

8

Pitanije za bratiju

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2010
  • Poruke: 574
  • Gde živiš: Prva desno

Хвала људи доста тога сам већ чуо. Златна средина и то је то. Неко рече да гледам са ведрије стране - то мени неће бити никакав проблем јер ја и оно што не може горе бити увек гледам из неког другог угла.

Е па људи (што реко бата) да се не љубимо... Wink



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9446 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 4 sakrivenih i 9424 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Accipiter82, Bbbggg1979, Bgd123, coaa, Istman, Jeremija98, jon istvan, laki_bb, LostInSpaceandTime, Lotus, mnn2, Mzee, nixos, Nobunaga, Parker, S-lash, taomaster, XBMC