Potrebno vise moderatora

1

Potrebno vise moderatora

offline
  • boksi  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2008
  • Poruke: 8004

Mislim da ovom forumu nedostaje bar jos 10 moderatora, jer se desava da u nekim temama novi ili stari clanovi skrenu sa teme ili pocnu sa prepucavanjima.Da nekad moram na private da saljem poruke moderatorima koji su ako prisutni reaguju ...



offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5576
  • Gde živiš: Novi Sad

boksi за председника Ziveli

Шалу на страну, по мом мишљењу такође фали још бар 5 модератора.



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33411

Moderator se ne postaje, moderator se radja...

offline
  • Pridružio: 28 Mar 2011
  • Poruke: 304

Kolika ja plata?

offline
  • medicina
  • Pridružio: 29 Dec 2010
  • Poruke: 1706
  • Gde živiš: Srbija, Levač

IronWill ::Kolika ja plata?

5 zlatnika po obrisanom postu Mr. Green

offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Pa podijelite čvarke još petorici i to je to Wink

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28396
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Moderisanje se plaća - ne prima se plata Wink

offline
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 2402
  • Gde živiš: mirna bačka

hehe Mr. Green
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27328
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Радимо на томе да омасовимо тим...али, треба и ви да порадите. Wink

Дешавало нам се, ретко додуше, да се преваримо код неког, али то није ништа страшно. У односу на општи део форума (да се похвалимо), најмање је осипање модова и чланства. Ко се једном одене у СМБ тешко се скида...

online
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37700
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Kod mene samo žemski članovi dolaze na proveru - ostali sikter Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2227 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 6 sakrivenih i 2147 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, alternator, Apok, arsa, Asteker, avijacija, Baždaranac, bobor, bojank, Bojcca, BOXRR, Brankojle, Bvp, Chainsaw, cinoeye, Coabelgrade, Crazzer, cvrle312, Dare, DeerHunter, Deki Duga Devetka, deLacy, delrey, Dimitrije Paunovic, Dimitrise93, Dioniss, djboj, DonRumataEstorski, Dusko_Dugousko, Grebostrek, hellenic, HrcAk47, IpMan, Ivica1102, JimmyNapoli, Jomini, Kanader, king011, Kole1975, lord sir giga, M74AB3, MaschinenPistole, Miki01, miki69, Miloš.90, Milun24, mirkoro, N.e.m.a.nj.a., nnovakis, otec_onufrij, Parker, Pilence, Posmatrac77OKB, RJ, RVEN 76, samocitam, sekretar, Semberija, Sone0883, SOVO515, spektorsky, srbijaiznadsvega, StalniPromatrač, Stanlio, stingD, Titan, vathra, vukajlo71, Zec, zivojin32, zvomar, 74, 1324, 800077