Previranja u Bjelorusiji

47

Previranja u Bjelorusiji

online
  • Pridružio: 05 Jan 2012
  • Poruke: 1255

Dno pa ispod dna...jer sacekao da polete oni snajperisti nazad iz Belorusije?



online
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Kolonijalni upravnik, evo sad ste na istoj strani kao Vučić, čestitam. Ide li ta borba za demokratiju uz Vučića, Mila, babom Merkel i beloruske naciste?



online
  • Pridružio: 18 Feb 2013
  • Poruke: 6161

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Белоруске специјалне снаге растерале су демонстранте и ухапсиле око 20 присталица опозиције који су се и вечерас окупили у Минску на недозвољеним протестима, саопштава дописник Спутњика.

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2019
  • Poruke: 111

Vučiću, pi*do, zašto si najvećeg srpskog prijatelja izd'o?! 😔
Dok su se kilavi Rusi krili po mišijim rupama On nam je došao u posetu. Ali izgaziće i njih (Ruse) OTAN gore nego nas, polako...
E moj Lukašenko, ljudino, šta raditi kad si dočekao da zavisiš od Putina, koji je za tebe balavac jedan najobičniji. I da Vučić, gazda bez imanja, podržava rezoluciju protiv tebe...
P. S.
Ubeđen sam da su i Rusi ljubomorni na Belorusiju.

offline
  • Pridružio: 09 Okt 2014
  • Poruke: 2840

Видим ја да ћемо извисити за оне мигове.

offline
  • Pridružio: 30 Mar 2011
  • Poruke: 2862

Pa Vučić podržao deklaracija zbog sreće što se odnosi na Bjelorusiju, a ne na Srbiju. : )

offline
  • Pridružio: 01 Avg 2018
  • Poruke: 201

Videli da su možda požurili sa podrškom Trampu pa sad kompenzuju "demokratijom u Belorusiji". Srbijom vlada najprevrtljivija ološ u istoriji, koja je pritom spremna na sve.

offline
  • Luka 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 14 Mar 2011
  • Poruke: 3148

Koga god je prepametni Baksuz podržavao u poslednjih 25 godina taj nije dobro prošao. Brka dakle ne treba da brine. A o migovima iz Belorusije je od sada zaista nepristojno i razmnišljati. Samo da se u sve izvesnijoj predstojećoj belosvetskoj tarapani ne pojave sa crvenim petokrakama na krilima u pokaznoj vežbi po živim ciljevima...

offline
  • su27 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2012
  • Poruke: 2551

dragoljub11988 ::Србијански прозападни диктатор Александар Вучић је подржао резолуцију ЕУ о Белорусији. Буквално све што у њој пише могло би да се примени на Србију, али неће јер је овде на власти "наш кучкин син". Надам се да ће Белорусија сада да нам откаже оне Мигове.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Srbija podržala Deklaraciju EU o Belorusiji
U toj deklaraciji se navodi da su tokom izborne kampanje građani Belorusije pokazali želju za demokratkim promenama, ali da izbori nisu bili ni slobodni ni fer, kao i da su državni organi primenili nesrazmernu silu nad demonstrantima, da je hiljade ljudi u pritvoru, a da su se dodatno suzile slobode govora, okupljanja i medijske slobode.


osuđuje izbore u Bjelorusiji i onda angažuje sendvičare za pozitivne komentare i pluseve...

online
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Luka ::Koga god je prepametni Baksuz podržavao u poslednjih 25 godina taj nije dobro prošao. Brka dakle ne treba da brine. A o migovima iz Belorusije je od sada zaista nepristojno i razmnišljati. Samo da se u sve izvesnijoj predstojećoj belosvetskoj tarapani ne pojave sa crvenim petokrakama na krilima u pokaznoj vežbi po živim ciljevima...
Odnos evrounijatskih kolonijalnih upravnika u Srbiji prema Belorusiji (koja nas je uvek podržavala) je odvratan, uvodili su sankcije, sad ovo, a onda će se naći neki pa će porediti Lukašenka i Vučića/Mila, a sve sa idealima demokratije gde možeš da biraš samo pitanje migranta i ekologiju. Bebee Dol

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4512 korisnika na forumu :: 139 registrovanih, 11 sakrivenih i 4362 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, _Rade, A.R.Chafee.Jr., AC-DC, AirSremac, AK - 230, annon, Apok, Ares12356, AudioTehnica, bankulen, batana, BB, Belac91, Ben Roj, Bgd123, Bo96, Bombarder, boskelazo, Brabant, branko7, Burovnyak, Buzdovan, celik, cenejac111, CHARLIE JA., Cicumile, Ciri1994, comi_pfc, cvrle312, Darko Jovanovic, Deki Duga Devetka, deki1001, Despot Đurađ, Devil city 1989, Dogma21, Dovla 1980, Dragon Order, dros, dunavzed, Dvojac005, Dzoni70, gaga23, gajca1977, Gargantua, Goksi95, goxin, Grebostrek, Hans Gajger, HawX, ibssa, Igritelj, ivan1973, Ivoo, Jager715510, Jaxupa, Jeremiah, Koca Popovic, kolateralnasteta, konstruktor, Krusarac, kybonacci, Lance Guest, LeGrandCharles, leopard83, Lep1na, lord sir giga, Lucije Kvint, Lucky 6, m94j, madza, Major Tankosić, marewfc, Marko Marković, maxim_von_burdengate, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, Miler88, MILO-VAN, MilosKop, Moldovan, moldway, momcilob55, mrdaak, nebkv, nebojsag, nenad81, Nomica, novator, OgnjenMitric, operniki, ozzy, padamacki, Papadubi, pavlo, pedja.st, pein, Pekman, ping15, PITT, proka89, Ray1973, RD84, Remain, RJ, rovac, royst33, Rupert, samsung, sekretar, Sevatar, Sharpshooter, shlauf, SirOliver, Siti2, Sonic, sonico, StankoVrankovic, stegonosa, Tihi86, tomo2, Topaz9, USSVoyager, VaRvArI 85, VekiJ, Vilson, Vladko, Voice1, W123, Wepp, wolverined4, zajcev1, zemljanin, zokizemun, Zorge, 79693