|
Poslao: 29 Okt 2021 23:20
|
|
|
Insan ::Pocinju da, dobijaju ozbiljan medijski prostor osobe u FBiH koji su obiljezili prosli rat u toboznjem strahovanju a ja bih rekao prizivanju novog...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Mogu da laprdaju šta hoče, kako hoče i kde hoče. Da pređu granicu nesmeju i tu se završavaju stvari.
Međutim nisu problem oni nego ovi paceri iz RS koji glume opoziciju ali ne opoziciju Dodiku nego opoziciju RS. Sam odavno pričam imzalažem se da u slučaju neke frke prvo momentalno, nemilosrdno obračunati se sa unutrašnjim neprijateljem pa onda dalje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2021 09:21
|
offline
- kuntalo
- Legendarni građanin
- Pridružio: 08 Feb 2006
- Poruke: 3056
|
Dekster ::Sam odavno pričam imzalažem se da u slučaju neke frke prvo momentalno, nemilosrdno obračunati se sa unutrašnjim neprijateljem pa onda dalje.
Sjajna strategija, nema šta. Tako počinju građanski ratovi, a na kraju se dobijaju dve Kine, dve Koreje, eventualno Vijetnam. Ali to je cena koju su keyboard ratnici spremni da plate.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2021 10:12
|
offline
- Pridružio: 15 Jan 2011
- Poruke: 256
|
A sta cemo ako je Republiku Srpsku spremno da oruzjem brani vise protivnika Dodika nego njegovih sljedbenika.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2021 10:24
|
offline
- danijell
- Legendarni građanin
- Pridružio: 30 Mar 2011
- Poruke: 2861
|
Uf, taj unutrašnji neprijatelj nikada ne miruje. Tom logikom kada je Dodik došao na vlast i kada je RS bila opasno podijeljena. Čak je bilo i nekog puškaranja... Trebao je tada prvo ići na međusobni nemilosrdni obračun. Vjerovatno bi sada bilo bolje...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2021 10:39
|
offline
- Pridružio: 13 Okt 2021
- Poruke: 47
|
Hhahahaha, negde sam procitao da je pominjao i patrijarha... Na ovom primeru Milanovica i Plenkovica se vidi koliko je losa takva dihotomija u rezimu. Mnogo bolje funkcionise kad se jedan pita, kao u nasem slucaju.
Milanović hrvatsku vojsku želio poslati u BiH
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2021 13:16
|
offline
- Boris90

- Elitni građanin
- Pridružio: 17 Avg 2012
- Poruke: 1622
- Gde živiš: Šid, Srbija
|
Hoegaarden ::Panika
Kakvu drogu ovaj matori koristi da mi je znati
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2021 13:48
|
offline
- HrcAk47
- Legendarni građanin
- Pridružio: 14 Mar 2017
- Poruke: 2895
|
Dekster ::Insan ::Pocinju da, dobijaju ozbiljan medijski prostor osobe u FBiH koji su obiljezili prosli rat u toboznjem strahovanju a ja bih rekao prizivanju novog...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Mogu da laprdaju šta hoče, kako hoče i kde hoče. Da pređu granicu nesmeju i tu se završavaju stvari.
Međutim nisu problem oni nego ovi paceri iz RS koji glume opoziciju ali ne opoziciju Dodiku nego opoziciju RS. Sam odavno pričam imzalažem se da u slučaju neke frke prvo momentalno, nemilosrdno obračunati se sa unutrašnjim neprijateljem pa onda dalje.
Zašto forumski Slovenac podstiče reprizu opštenarodnog veselja?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2021 14:11
|
offline
- Pridružio: 13 Sep 2010
- Poruke: 2398
|
Hoegaarden ::Hhahahaha, negde sam procitao da je pominjao i patrijarha... Na ovom primeru Milanovica i Plenkovica se vidi koliko je losa takva dihotomija u rezimu. Mnogo bolje funkcionise kad se jedan pita, kao u nasem slucaju.
Milanović hrvatsku vojsku želio poslati u BiH
Да, да. То се баш историјски добро показало кад се један пита.
Dekster ::
Mogu da laprdaju šta hoče, kako hoče i kde hoče. Da pređu granicu nesmeju i tu se završavaju stvari.
Međutim nisu problem oni nego ovi paceri iz RS koji glume opoziciju ali ne opoziciju Dodiku nego opoziciju RS. Sam odavno pričam imzalažem se da u slučaju neke frke prvo momentalno, nemilosrdno obračunati se sa unutrašnjim neprijateljem pa onda dalje.
Ма да, пета колона другови.
Да то иде тако, Додика би неко стрељао пре 25 година.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2021 17:42
|
offline
- Toni

- SuperModerator
- Pridružio: 18 Jun 2008
- Poruke: 33443
|
Iako je Brcko distrikt napravljen da bude "otezavajuca okolnost" u sred tadasnjeg Srpskog koridora, sto se nas tice treba insistirati da nama nije nikakav problem da Brcko ostane distrikt, u kojoj god verziji price, otcepljenja RS, nekog pripajanja Srbiji, sta god. Izbiti im iz ruke kartu da je Brcko nekakva njihova enklava pod okruzenjem zlih srpskih hordi
Brcko je grad koji je okvirno pola-pola. Odatle sam rodom, idem tamo redovno, bio sam i kod jednih i drugih i trecih( ima i hrvatskih sela). Nije samo nas ali nije ni samo njihov a posebno ne kako bi oni to da predstavljaju.
|
|
|
|
|
|