Rusija

160

Rusija

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Kod mene radi a evo i nastavak sa istog izvora..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Руски председник Владимир Путин изјавио је да се број америчких дипломата у Русији смањује за укупно 755 људи.
„Број представника америчке дипломатске мисије у Русији се смањује за 755 и биће их онолико колико има и представника руске дипломатске мисије у САД — по 455 са сваке стране“, рекао је он у интервјуу за руске „Вести“.



offline
  • Pridružio: 29 Jun 2009
  • Poruke: 3510

Pa...vidis da je ola lin pola nije Very Happy ovaj prvi deo sto je plav samo otvori sputnjik



offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Sećate li se ovih snimaka sa nedavne vežbe broda za spašavanje
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Naravno da je i prošle godine bila ista vežba. Tako je to u vojsci.
A sada pogledajte tenk izvadjen iz mora prošle godine




Ništa čudno, i mehaničari moraju da vežbaju...

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Dostava pošte na Ruskoj podmornici.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Stare i proverene proizvodne tehnike nikad ne izumiru ..

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Pre nekog vremena objavljeno na ruskom delu net-a

offline
  • Sim.a 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 29 Avg 2009
  • Poruke: 3419
  • Gde živiš: Zemlja čuda

Nadam se da nije istina.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
pošto slika nema evo i tih slika i gde je slikano
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Ako već polude i osude je neka je izruče nama da tamnuje sa nanogicom. Bilo bi dobrovoljaca za privremeni zatvor koji nisu uvređeni njenim delom Smile

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Citat:Crkveni poglavari su najoštrije osudili njen potez u gradu Guri, u pokrajni Volga smatrajući da je velika sramota što se slikala u venčanici, a nije nosila veo. Iako je gotovo u ruševinama, ova crkva ponekada održava liturgije.

Na slikama je bila gola, a ne da nije nosila veo.
Citat:Inače, zakon kojim se ovakve uvrede kažnjavaju potpisao je ruski predsednik Vladimir Putin.

Jok, Putin je samo ukazom proglasio zakon. Zakon je izglasan u Dumi.

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Nemoral se svugde u svetu sankcioniše a od Rusa se traži da bidne tolerantna na sva ponižavanja!!!
Treba je sankcionisati i to OŠTRO za primer svima.
Ko je nama kriv što olako gutamo sve šarene laže sa zapada a braća Rusi od anarhije prave IMPERIJU i ja ih zbog toga uvažavam.

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

sekretar ::Citat:Crkveni poglavari su najoštrije osudili njen potez u gradu Guri, u pokrajni Volga smatrajući da je velika sramota što se slikala u venčanici, a nije nosila veo. Iako je gotovo u ruševinama, ova crkva ponekada održava liturgije.

Na slikama je bila gola, a ne da nije nosila veo.
Citat:Inače, zakon kojim se ovakve uvrede kažnjavaju potpisao je ruski predsednik Vladimir Putin.

Jok, Putin je samo ukazom proglasio zakon. Zakon je izglasan u Dumi.


A ja ću da dodam da su one fuske iz grupe "dičkina pobuna" dobile po par godina prdekane zbog istog ponašanja. Pa, pošto su svi Rusi, a posebno Ruskinje, ravnopravni ...

Inače, da me žena ne čuje, i ja bi je čuvao sa nanogicom, kao i ti kolega.
Pošto u federaciji ruskoj ne postoji ta vrsta kazne, zna se. Nema izručenja kod nas (šmrc) nego u bajbok da odradi svoje, kad je i ako je osude. Ako bude dobra, a VVP pobedi na izborima, mož' da padne skraćenje.
To je, rekao bih, jedino skraćenje kojem će se obradovati.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1166 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 5 sakrivenih i 1068 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Aleksandar Tomić, aleph_one, ArchaBasha, Arhiv, as2025, Asteker, BaneM75, Bbbggg1979, bigfoot, Bombona, Boris BM, Brzi voz, dejan1972, Dejan_vw, dejno, Devil city 1989, dexteroza, doragan, DrNeoCortex, elenemste, Glavonja049, Goran 0000, goran.vvv, HawX, herrDule, Iskander, ivan979, J - 6, JOntra, Jose, Kalaura, king011, Laluvr, LostInSpaceandTime, Lošmi, Luka85, Malahit, Marko Marković, medaTT, Medojed, mercedesamg, Mercury, Miki 24pbr, milos97, mino bosanac, mirkoro, Mitogna, Mićko, moldway, MrNo, Naj-Turs, nelezele, nemkea71, nenad81, nezavisni mislilac, niksa517, Novakomp, OKT, Oscar, pablojepao, pein, Piani Jazzer, picknick, proka89, Promising0, Pururin, Ray1973, repac, RiV, rodoljub, S-G, S.Palestinac, Shinobi, singa, Sir Budimir, Siti2, stagezin, stegonosa, tamno.nebo, taomaster, theNedjeljko, v82, vddutina, Velibor Radoja, Velizar Laro, Vlada78, vrgudinac, wolverined4, YU-UKI, Zmajac, Zorge, 79693