|
Poslao: 29 Mar 2011 17:23
|
offline
- Pridružio: 05 Okt 2009
- Poruke: 3115
|
bounty hunters ::Ako tolke pare potrose na krkanluk cevape sluzbena kola i profesionalke treba ih obesiti za m**a na sred terazija...naravno, kapiramo se cistku prvo treba pokrenuti od vrha, ali 10 mil. ulozeno u avione ili u nesto drugo, isto ti se hvata. Sa lopovima na vlasti ti avioni ce skupljati prasinu na bataji....
Pa oni su i zahvalni za kredit treba nesto i da se pocaste nemojte tako. Sa ovima nezadrzivo srljamo u progres(iz jednog domaceg filma)!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2011 17:28
|
offline
- kNikS
- Moderator u penziji
- Pridružio: 31 Maj 2006
- Poruke: 4633
|
vlvl ::Lepo je rekao jedan kolega kako je pre par godina dosao ministar i rekao im da kazu koji bi to zapadni avion zeleli.Ljudi su lepo tj kategoricki rekli koji je to avion i sada da vidim te mudonje koliko su sposobni da im to obezbede.
Znaci, neko je rekao da je neko nekom rekao da kaze. Nesto sad kad premotam film, jesi li ti onaj sto je prosle godine najavljivao dolazak Rafala na Batajnicu, otprilike samo sto nije?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2011 17:42
|
offline
- lacko

- Super građanin
- Pridružio: 10 Sep 2009
- Poruke: 1493
- Gde živiš: nis
|
kNikS ::vlvl ::Lepo je rekao jedan kolega kako je pre par godina dosao ministar i rekao im da kazu koji bi to zapadni avion zeleli.Ljudi su lepo tj kategoricki rekli koji je to avion i sada da vidim te mudonje koliko su sposobni da im to obezbede.
Znaci, neko je rekao da je neko nekom rekao da kaze. Nesto sad kad premotam film, jesi li ti onaj sto je prosle godine najavljivao dolazak Rafala na Batajnicu, otprilike samo sto nije?
i ef-a
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2011 18:06
|
offline
- archer

- Super građanin
- Pridružio: 20 Dec 2009
- Poruke: 1300
- Gde živiš: u kanalizaciji sa Nindza Kornjacama
|
EF nije duga zelja nasih vazduhoplovaca ni u ludilu.
Nego Su-30.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2011 18:21
|
offline
- kNikS
- Moderator u penziji
- Pridružio: 31 Maj 2006
- Poruke: 4633
|
S obzirom na novu tvoju "grescicu", to sto ti pises je izgleda drugo lice fenomena o kom govoris, tzv. evro-izdrkavanje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2011 18:27
|
offline
- RPG

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 12 Feb 2011
- Poruke: 651
|
Rusi ne nude milijarde za avione
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Konuzin: Otkud milijarde? Ne u NATO
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2011 18:30
|
offline
- lacko

- Super građanin
- Pridružio: 10 Sep 2009
- Poruke: 1493
- Gde živiš: nis
|
vlvl ::Jesam rekao,i izvinio sa svima.Mada i nisam toliko pogresio jer su bas tog dana dosli da prezentuju svoj avion(prva zelja nasih vazduhoplovaca),a moja je greska sto sam to pogresno protumacio misleci da ce doci i avion.Za EF(druga zelja nasih vazduhoplovaca) nikada nisam rekao kada ce doci.Bolje i te sitne grescice nego patriotsko izdrkavanje na navodnu rusku ponudu od 3,5 milijardi dolara robnog kredita za opremanje vojske.[b]Ovo je tema za srednjoskolce i osnovce sto se tice ozbiljnosti iste,a ne za odrasle ljude.OFF[/b].
dobro bre akademiku sta ces onda ti na ovoj temi mada si u pravu,delimicno...
a sada da se vratim temi....
po meni postoje 2 mogucnosti,prva je ta da je ponuda realna ali da nasi diplomirani dupelisci vec spremaju toalet papir da nas malo zamazu pricom kako to nikada nije ponudjeno i da su to samo spekulacije a da i ako neko onako usput i prizna da je nesto od te ponude istinito da eto mi to moramo da odbijemo zarad toboz eu,nato,xxx,$$$$$,abc..i ostalih razloga koji vredjaju ljudsku inteligenciju i dostojanstvo svakoga ko zivi u ovoj zemlji....
druga je ta da se pustio probni balon,da se vidi stav javnosti oko zadojenosti rusofilstvom,koliko je realno da se pusti prica o nato-u dok su ovi fasisti jos uvek na vlasti i da se na osnovu sitnih i primitivnih ideoloskih emocija opet podeli glasacko telo na zapad i istok pa da eto zapad nema alternativu pa cak i ako krade,siluje,ubija itd..ipak su to civilizacijske vrednosti i tekovine savremenog sveta...na zalost dok mi opremamo nasu vojsku nepostojecim milijardama desava se ovo...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
pa nas ce afrikanci toljagama pa sve u lonac..bicemo ala koka srbin specijalitet
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2011 18:32
|
offline
- Pridružio: 05 Okt 2009
- Poruke: 3115
|
RPG ::Rusi ne nude milijarde za avione
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Konuzin: Otkud milijarde? Ne u NATO
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Pogledajte odgovore na pitanja novinara!
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Mar 2011 18:53
|
online
- stegonosa

- Legendarni građanin
- Pridružio: 02 Avg 2008
- Poruke: 8225
|
@bounty hunters,
@BSD
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
@lacko
Rusi kazu da ne postoje, drugo sve je vec najavljeno onim tekstom gde Putin dolazi i donosi milijarde investicija da nas spase (a covek nije nimalo naklonjen vlastima)...
|
|
|
|
|
|