|
Poslao: 16 Mar 2020 21:35
|
offline
- 5.56

- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2018
- Poruke: 1108
|
Secam se te scene,dvojica sa M70 dok onaj u rupi secka Redzepija.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2020 22:27
|
offline
- 5.56

- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2018
- Poruke: 1108
|
Naravno da je iz filma.Kako bi opisao scenu drugu nego tu,filmsku.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2020 22:28
|
offline
- stringer bell
- Super građanin
- Pridružio: 01 Feb 2014
- Poruke: 1295
- Gde živiš: Nacionalni park Srbija
|
Jel uopšte postoji neka procena koliko je vojnika izvedeno na ulice?
I opet - zašto niko (od zvaničnika) nije ni pomenuo Žandarmeriju svo ovo vreme?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2020 22:40
|
offline
- spektorsky
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 18 Jan 2012
- Poruke: 14
|
Војска је ангажована и на границама. Не знам да ли само као испомоћ на прелазима или и у патролама на граничној линији.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2020 22:52
|
offline
- Pridružio: 13 Jul 2008
- Poruke: 181
|
Imam nekoliko pitanja za sve one koji komentarisu vojnike koji su snimani ili uslikani na ulicama,a sve u negativnom ili polu negativnom kontekstu.
Koliko godina imate!?
Jeste li sluzili vojsku!?
Jeste li se ikada druzili i pricali sa nekim ko radi kao profesionalni vojnik!?
Jeste li nekada nosili oruzije o ramenu ili kako vec,ali natovareno na sopstvenu kicmu 12h u toku jednog dana!?
Jeste li sluzili civilno vojni rok!?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2020 23:02
|
offline
- 5.56

- Super građanin
- Pridružio: 07 Jul 2018
- Poruke: 1108
|
Sad se setili da pazare oruzje,kad je mecka vec zaigrala.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 16 Mar 2020 23:34
|
offline
- Markoni29
- Legendarni građanin
- Pridružio: 09 Okt 2014
- Poruke: 2840
|
Американци имају десет комада оружја по глави становника.
Мислим да ови у редовима купују муницију 😀
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Mar 2020 00:14
|
offline
- Pridružio: 12 Okt 2015
- Poruke: 1950
|
Vjerovatno, jer kad imaš dovoljnu količinu municije onda lako nabviš (čitaj otmeš) tariguz i ostale "strateške" namirnice. :-)
Prisustvo vojnika sa dugim cijevima u gradovima a odsustvo Žandarmerije možda i ima svoj dublji smisao...vjerovatno je određen broj njih u pripravnosti ukoliko bi došlo do nereda i pobuna u Kazneno-Popravnim ustanovama a ovaj virus je idealan razlog za tako nešto.
|
|
|
|
|
|