Virus -Korona- diskusija

522

Virus -Korona- diskusija

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12015

Citat:Mozes da se vakcinises bilo kojom vakcinim dokle god je kineska.

Pa ne.



offline
  • ikan 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Feb 2013
  • Poruke: 3112

Ja sam se 26, januara prijavio za bilo koju vakcinu. I još čekam.



offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12015

Ja sam se prijavio 18.01. i vakcinisan 24.02. Stavio sve sem Kineza.

offline
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 1637

Pa starce verovatno zovu odmah, nas mlade nece, nismo rizicni toliko. Mada i moja tetka je penzos pa posle mesec dana rusku nije primila.

@Shomy

Fora je da se zezam, ne bi me zvali ni sve da sam stavio. Al ja i dalje lupam recke i brojim dane.

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2015
  • Poruke: 1520

A.R.Chafee.Jr. ::Ja sam se prijavio 18.01. i vakcinisan 24.02. Stavio sve sem Kineza.

Ti si strani plaćenik.

Mr. Green

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12015

Citat:Pa starce verovatno zovu odmah, nas mlade nece, nismo rizicni toliko. Mada i moja tetka je penzos pa posle mesec dana rusku nije primila.

Nas dovjica smo tu negde po godinama.


Citat:Ti si strani plaćenik.

A ne Bronzanobradi, Srbija uplaćuje svake godine novce u firmin budžet, moja plata može lako da bude i domaća. Twisted Evil

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16625

Надам се да схватате да је ово организационо велики подухват, и да је очекивано да ће неко и да сачека.
Имате више општина где се пријављује, тренутно 4 врсте вакцине које долазе у пакетима у већем броју. За мање општине може да се чека ако сте тражили само одређену вакцину које има мање. Пробајте да се пријавите на Сајам, ако сте близу Београда. Тамо је велик промет.

offline
  • Shomy 
  • Super građanin
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 1412

@VP3987
A zezaš se...ok. U principu te boli čvabalo...
A jel ideš da je primiš ako te pozovu? Mislim, nemaš ništa orotiv vakcinacije i slično?

offline
  • Pridružio: 23 Dec 2006
  • Poruke: 12669

VP3987 ::Pa starce verovatno zovu odmah, nas mlade nece, nismo rizicni toliko. Mada i moja tetka je penzos pa posle mesec dana rusku nije primila.



Ako ima vise od 60godina ni ne cudi sto je nisu zvali, Sputnik V se daje "mladjim" osobama.

online
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22268

Prijateljicina majka, 64-5 je primila Sputnik.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1053 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 9 sakrivenih i 961 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 9191vs, aleph_one, aramis s, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, bojank, Borski1977, Botovac, cavke, Cirkon, Colt D, Demi87, dushan, Electron, Gitzherai, Hans Gajger, Ikica977, ivan979, ivan_8282, Jovan1983, Kapetan Hadok, karakaj, kib, kibihrchak, kybonacci, Laluvr, Lazur_01, Litostroton, LostInSpaceandTime, Lucky 6, LUDI, mat, mdp92, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miki 24pbr, milenko crazy north, mist-mist, moldway, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nobutado, OKT, Paklenica, pein, Permaldar, ping15, PlayerOne, Ripanjac, Seeker, Sevatar, Sevetar, shaja1, skvara, Spinosa, stalja, Stanislav1970, stegonosa, Stoilkovic, Stojan Mrsavi, stokssone, superwhy, suton, The_new_Statesman, tm, ulogovan, vaci, Vanderx, veljko82, VJ, Vlada78, Vozd0714, W123, Wehicle, XBMC, ZetaMan, Zoca, Zrcalo, 787