Laka konjica

28

Laka konjica

offline
  • Pridružio: 27 Nov 2009
  • Poruke: 431

Misirac ::Zna li neko naziv ovog motocikla u VS?


ппор А. Ђ.,а мотоцикл је Cagiva 125.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Jun 2009
  • Poruke: 390
  • Gde živiš: Prijepolje-Srbija

grci
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Покретно митраљеско гнездо, Енглеска '38. година: мотоцикл има заштитну плочу на десном боку, па се само навали на леви бок и ето заштите...


offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

BMW R75





offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Iranci

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2008
  • Poruke: 2845
  • Gde živiš: U vecnoj Srbiji

djox ::Iranci




Interesantna su ova vozila,razmisljam da bi neka mogla da se upotrebe u kopnenoj zoni bezbodnosti.Laka su,pretpostavljavam da imaju jake motore,izdrzljivu sasiju i mogucnost za razna budzenja na njima.

online
  • Boskovic
  • IT-Programmer
  • Pridružio: 26 Feb 2009
  • Poruke: 1079
  • Gde živiš: Zasad u Svedskoj

Posto videh da je postavljen Wiesel ovde. onda mislim da je najbolje mesto i ovaj Tosan da postavim ovde posto je koncepcijski isti Smile samo sto ima vise cevni bacac. Mislim da je ovo zanimljivo odradjeno.

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

djox ::Iranci


Pa ovaj uopšte nemože da nišani gatling iz svoje pozicije.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 114002

Opet Iranci

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Bagi za sve terene Wink





Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1618 korisnika na forumu :: 109 registrovanih, 9 sakrivenih i 1500 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A.R.Chafee.Jr., A3C, acatomic, alex71, alke12, amaterSRB, annon, Ares12356, Arhiv, arsa, BB, berste23, Bojan198527, bojankrstc, bojanM84, Bombona, BOOM COMPANY, Boris BM, Boskovic, Cirkon, cvrle312, Daba75, Dare, darkojbn, DDragoje, deks, delrey, Demi87, desmeki, Dogma21, Dovla, Dovla 1980, DS01, Duh sa sekirom, dzoni19, Džekson, Geran136, Goksi95, Goxy1, Igor Antonic, ivan979, ivicasimo, jalos, Jeremiah, Jester, K a s p e r, kib, KizJ, Koser, kunktator, lcc, LeGrandCharles, Lep1na, Lieutenant, m94j, Macalone, Marko Marković, markusx, mercedesamg, miki kv, Milos1987, MilunovicM, mir juzni, Mićko, Mrav Obrad, museum, Mzee, naki011, neutrino, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nixos, nnovakis, ObelixSRB, OgnjenMitric, ozzy, pein, Pekman, Permaldar, picknick, precan, Radula, radza1, raptorsi, RD84, Rema000, Remain, Rupert, sabros, samsung, sekretar, Semberija, Sirius, SirOliver, Spinosa, stalja, stegonosa, Stoilkovic, Tamo neko, Troja, Tvrtko I, UncleSAM, uruk, VJ, vladao75, VNVK, XBMC, Zoran1959