Borbeno vozilo pešadije M2 Bradley

29

Borbeno vozilo pešadije M2 Bradley

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113964

Jos ukra



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 3593

razvaljen







[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Citat:Уничтоженная БМП M2A2 Bradley ODS-SA на Запорожском направлении.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4961
  • Gde živiš: Slovenija

Bradley praši na sve strane (samo po jednoj)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16329
  • Gde živiš: Lublana

^ Ne voli šumu, to jest drveće.

online
  • S-lash 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2008
  • Poruke: 4961
  • Gde živiš: Slovenija

Tamo se nalazi drekavac

offline
  • Pridružio: 21 Nov 2022
  • Poruke: 329

Суаде не у басамаке медо је тамо🤣🤣🤣

offline
  • Pridružio: 21 Maj 2008
  • Poruke: 16630

Варнице на устима цеви и поготово експлозије (које изгледају доста јако за 25мм) изгледају као да су накнадно додате. Драматичног ефекта ваљда јер да нема тога ништа се не би видело.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22299

Hoce da "varnici" na ustima cevi kada je stara municija. Ali one eksplozije u drvecu su definitivno dodate.

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2018
  • Poruke: 2338

Ма да. Ја мислим да је овај снимак монтиран да замаже очи оним који су видјели снимак са уништењем тих Бредлија прије десетак дана.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1415 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 4 sakrivenih i 1389 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Boris BM, Comyymoc, DavidA, djordjemiklusev, In_hero, ivan979, Jablan, kaisarevic1, ljubo70, LostInSpaceandTime, nenad81, Piani Jazzer, Posmatrac77OKB, proka89, ruma, S-lash, sasakrajina, stegonosa, superwhy, ujke, vaci, yrraf