Dodatni oklop za vozila (add on armor)

45

Dodatni oklop za vozila (add on armor)

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22273

Au.... gore nego kod nas '90ih.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Feb 2010
  • Poruke: 2475



offline
  • Pridružio: 18 Nov 2017
  • Poruke: 1444

A sta to pokusavaju da postignu? Pise dodatan oklop? Kakav to dodatan oklop? Nesto ce da stavljaju unutar tih metalnih drzaca (ERA blokove)?
Previse je to intenzivni rad za teren, trebaju neka jednostavnija resenja za terensku ugradnju..
Ne razumem sto toliko forsiraju taj era oklop a ne i pasivni oklop kao sa T62M, u nekom , laksem modernijemizdanju, barem za zastitu bokova, zadnjeg dela kupole

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

Rusi

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113845

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39655

Отремонтированная БМП-2 с установленным комплектом
675-сб3КДЗ "Комплект дополнительной защиты" в зоне проведения СВО.


Ostatak slika Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22273

Setili se...

offline
  • Pridružio: 18 Nov 2017
  • Poruke: 1444

Au jim je trebalo...takve kitove dodatne zastite za BMP2, BTR80 itd su mogli da proizvedu vec deset puta za vozila u zoni operacija...i da instaliraju direktno u pozadini fronta.
I za tenkove bi mogli da dodaju neke kitove za bokove, stranski deo kupole....pa da se spasi makar jedan zivot.

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2171

Oni su vec imali ugovor za tu modernizaciju, sta se desilo to je pitanje za njih...




PS Doduse nisam siguran da je li ta imala slat.

Sredili su se ekonomski takoreci, odnosno poveli su brigu o tome, sledeci korak je valjda da se uzdignu i pocnu drasticno vise ceniti zivote svojih ljudi, novi pristup ide tome u prilog tome ali ipak moze to i bolje.

Bice zanimljivo videti da li ce vozila armata platforme doziveti dodatne izmene posle ovoga, tenk mozda nece posto su vec izvrsili neke, kazu finalne ali videcemo za ostatak.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2822 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 2 sakrivenih i 2760 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Abebe Bikila, bojan_t, Bombona, borya90, Bubili, cikadeda, CikaKURE, cole77, comi_pfc, dearg, Demi87, djile1, djukapfc, DonRumataEstorski, dusanobr, Duschi, esko_hz, g_g, gaga23, Hans Gajger, Haris, HawX, Jablan, jalos, Jecmendo, kaput21, Kenanjoz, komenski, kybonacci, Linda, LostInSpaceandTime, maksi007, marsi, mercedesamg, Mercury, mikhailo, mir juzni, Mldo, Mrav Obrad, MrNo, nenomir, pablojepao, pein, pisac12, PlayerOne, Remarqe, S-G, sekretar, Spila 0405, stegonosa, strahinjaa27, Tas011, tomo2, ulogovan, uruk, Velizar Laro, vidra boy, vlad4, yufighter, šumar bk2