Familija oklopnih vozila BOV

127

Familija oklopnih vozila BOV

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20894

















Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Nov 2009
  • Poruke: 5916
  • Gde živiš: U podrumu,mučim električara...

Napisano: 13 Jun 2021 20:10

Nastavak na temu Smile (Tuzla 1992. god.)


Dopuna: 13 Jun 2021 20:11



Dopuna: 13 Jun 2021 20:12



offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5284

Danas:



offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8117
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Shtex , ja sam tek sad skontao da onaj bov na kamionu ( oklop) moze biti samo m 11 ili m86 VP .
KIV i M10 nemaju te prozore...

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Onaj na kamionu je novi bov

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8117
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Bice to interesantno . Ako su ga skrojili kako treba .

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144


Danasnja.
Jel zna neko kakav je ovo dodatni oklop? Celik, kompozit, keramika...? Deluje tanko i lako.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

Celik, trebalo bi da je 4mm, sa boka zastita od 7.62x51/54 probojne i 12.7mm obicne sa neke distance (valjda 500+m).

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2898

Milo mi da vidim brojeve na njima.

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2019
  • Poruke: 3144

Da li se isti ovaj dodatni oklop koristi i na modernizovanom BVP M80A ili je neki drugi u pitanju? Malo mi je slab za M80.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 912 korisnika na forumu :: 120 registrovanih, 4 sakrivenih i 788 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, Alen1987, ALEXV, BaneM75, bato_banjaluka, berste23, bigbear, Bivan, Blair, bluesky, Bo96, Bojan198527, Boris BM, boromir, Bozjidar87, BrcakRS, carinko, CHARLIE JA., Clouseau, coaaco, Comisa, Demi87, Denaya, desmeki, dj.ape, DonRumataEstorski, draggan, dule10savic, ElGenius, EVIDENTICAR, EXIT78, feanor, Flanker-G, Frunze, Giskard, gost321, Hans Gajger, HogarStrashni, Holy Saber, Ilija84, Imperator_Aleksandr_lll, Jeremiah, JK, Jomini, Jonbonjovi, K2, kib, knutveliki, kolateralnasteta, konstruktor, Krin, kybonacci, LostInSpaceandTime, luka35, lukac, M74AB3, Magistar78, magyar, Marko Marković, Marky, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, mercedesamg, MIKI63, miki69, milenko crazy north, Milos1987, mirkoro, Moldovan, Mrav Obrad, museum, Ne doznajem se u oružje, Nemanja Opalić, nemkea71, nenomir, neutrino, nuke92, OgnjenMitric, Parker, pavlo, pein, Permaldar, Phalanx, Piicoki, probisic, Qvazimodo, radovanstojkov023, radza1, RajkoB, royst33, sabros, sales, sekretar, sevenino, sickmouse, Solunac na steroidima, Sone0883, strelac07, suponik, Tafocus, tanakadzo, Tastatura ratnik, Tumansky, Tvrtko I, VanZan, vazduh, Vlado82, vlado_pg, Vlajman1957, Vojo06, vrgudinac, vrlenija, XBMC, zivojin32, Zjmc, ZlatniRez, Zmajac, Zukov, zzapNDjuric99, 800077