Kineska oklopna vozila (koja nemaju svoju temu)

10

Kineska oklopna vozila (koja nemaju svoju temu)

offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

Dejan84 ::jazbar ::Još nisam naišao na kinesku robu koja bi bila kvalitet. Možda je sa naoružanjem drugačije?

gde ti je pravljen komp?

Kod kuće. Iz kineskih, malezijskih i singapurskih komponenti uglavnom američkih firmi, samo nisam njime zadovoljan.

Dopuna: 15 Apr 2016 6:51
mercedesamgzakon ::Ima dobre robe, npr mobilni telefoni Xiaomi, Meizu, Huawei. Imaju jednog od najvećeg proizvođača baterija (BYD). Sigurno ima još nešto, ovo je što ja znam.
I Lenovo kojeg su kupili Kinezi je solidan proizvod. I tu uz neke izuzetke prestaje kvalitetna roba.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5592
  • Gde živiš: Novi Sad

Сећам се када се покварио на Месецу онај кинески ровер којег су послали...и сви гранули јаоо наравно покварио се, кинеско срање итд....ало другови и другарице, њима се возило покварило на Месецу!

Оно што производе квалитетно и како треба су ствари од националног значаја. То ипак не може да се купи у кинеској радњи било где широм света...



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

Kinezi mogu da rade sasvim kvalitetno, zavisi samo od kontrole kvaliteta. Prijatelj je radio u njihovom brodogradilistu u kontroli kvaliteta varova, sve sto nije ispunjavalo zahteve bilo je odbaceno.
E sada, da li mislis da su Kinezi te lose delove bacili ili ih prodali u nekoj crnoj Africi?

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22281

Ex-sudanski "Al Basher" (Kineski Type 85-IIM ), zarobljen od strane vojske Juznog Sudana.


WZ-551 i WZ-523M, ista promena vlasnistva:

offline
  • Pridružio: 14 Jan 2012
  • Poruke: 875

jazbar ::I Lenovo kojeg su kupili Kinezi je solidan proizvod. I tu uz neke izuzetke prestaje kvalitetna roba.

Леново је одувек било кинеско.

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1529

Dejan84 ::jazbar ::Još nisam naišao na kinesku robu koja bi bila kvalitet. Možda je sa naoružanjem drugačije?

gde ti je pravljen komp?

Drugo je to Kada Nvidia...AMD i ostali otvore svoje pogone u Kni, mada opet Dok Apple nije uradio isto(herem im se u Mcintosha) Zna se da su svi delovi u Mc bili rađeni u Americi, Od grafike preko napajanja do svakog Šrafa, To je bio jedan od razloga i Skupoće i ekslzivnosti , Nvidia ugrađena u Mc(na njoj je Pisalo manufacturing Nvidia corp MADE In USA) E tako je bilo dok i oni nisu odlučili da malo "probaju" da otvore svoj pogon u Kini, i Zato im je cena ostala ista ali Nvidia koja se sada ugrađuje, je napravljena u Nvidia Corp Made in China ...I Naravno da nema elektronskog gadžeta ćiji delovi se barem nešto ne pravi u Kini,

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

ZBD-04

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113878


Citat:Scan from Poly Technologies brochure shows different versions of 07P.

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Zanimljivo je što Kinezi, za razliku od svetskih trendova, na skoro sve stavljaju puškarnice.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 993 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 3 sakrivenih i 952 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aleksandar11332, ALEXV, BB, Belisarius, bigfoot, bojcistv, bozzo27, cole77, crnogorac, darth bane, Dejan_vw, Dorcolac, Duce, GveX, K-1A, kolateralnasteta, laurusri, lcc, leopard83, MadMike, Manjane, mile.ilic75, miso2709, Nikoletina Bursac, Orc, pein, prle122, raso76, Savantije, Semberija, Simonsen23, stokssone, Troja, TTN, Tvrtko I, vukajlo71, xAlex2