Tenk T-62

46

Tenk T-62

online
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2897

Dobar mu je točak od T-34-85 iz Drugog svetskog Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kos93  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 7613

Ране серије Т-62, као и Т-54/55 су имале прво те "паукова мрежа" точкове као Т-34, уместо карактеристичних "петокраких".



offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Има тих точкова са паучином и на раним АТ-С и фамилији на њиховој бази из првих серија израде.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918


Citat:T-62M in "assault" configuration used by Russian Army, Fall 2025 period.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Jos od talibanosa

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2021
  • Poruke: 70

Tuga, ljepši njihov nego ovi od Rusa

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2025
  • Poruke: 88

Ovaj njihov je sveze ofarban farbom za ogradu. Ruski je ko zna koliko vec na frontu...

offline
  • Pridružio: 05 Mar 2025
  • Poruke: 225

Odakle uopšte Talibanima posade i osoblje za održavanje? Uleteli Pakistanci ili Kinezi?

offline
  • Pridružio: 31 Mar 2021
  • Poruke: 70

ALEXV ::Ovaj njihov je sveze ofarban farbom za ogradu. Ruski je ko zna koliko vec na frontu...Što je još veća tuga.

offline
  • Pridružio: 15 Mar 2025
  • Poruke: 88

SigSauer- Bitno je da je on funkcionalan. Na frontu posle mesec dana ne moze sigurno da izgleda kao za paradu.
Backi- Pa od vojske afganistana koja se raspala posle odlaska amera. Ogroman broj vojnika je jednostavno presao u Talibane a medju njima i mehanicari. Isto tako Talibani nisu imali pilote pa sad imaju. Ne racunamo one sto su znali samo civilnim avionima da lete sli ne i da slete😂. A i t-62 "nije" nesto komplikovan za odrzavanje sobzirom da je uglavnom "cista mehanika" u pitanju a imaju ga u naoruzanju jos od odlaska sovjeta. Do sada su verovatno naucili do srafa da ga rastave i sastave nazad. A delovi fazon "od dva pravi jednog"....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 949 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 7 sakrivenih i 889 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., abramac, Antoni S, Arsenije, Bbbggg1979, bojanM84, bojanstros9, bojcistv, boranin45, Bubimir, BUDDAR70, celik, darionis, Darth Malak, Dimitrise93, Duce, ekipo26, Electron, Goran_, gorankuba, HrcAk47, indja, Ir, Jeremiah, JOntra, Jozo74, Kakarotsvc, kihot, Krusarac, ladro, ljuba.b, LostInSpaceandTime, ludvig 78, Marko Marković, Milos ZA, nnovakis, ozzy, Papadubi, Posmatrac77OKB, Ray1973, RecA, ruma, Sarmat, sasics, Solunac na steroidima, synergia, Tafocus, uruk, VekiJ, Vlada78, vukajlo71, zeka013, zvomar