Tenk T-72

345

Tenk T-72

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20878


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20878

Citat:В Таджикистане завершилось учение «Рубеж-2022»
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20878

Citat:Российские танкисты уничтожают укрепления ВСУ в районе Угледара.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Poljski M1R na koje su dodali jos suknjica i resetke.

offline
  • Pridružio: 02 Jun 2021
  • Poruke: 1393

Citat:Трофейный танк "Волк" продолжает службу в составе союзных сил. Октябрь 2022.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22275

VJ ::Citat:Российские военные уничтожили танк Т-72АВ ВСУ в Херсонской области

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ovo je "klot" 72A ili 72M1 sa improvizovanom instalacijom ERO-a, T-72AV ima BDK pomerene na levi bok kupole, da ne bi smetali instalaciji ERO-a.

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20878


Citat:Работы много, обстановка стабильно напряжённая, скоро будет много хороших видосов.

Канал танкистов 36-ой бригады из Борзи. Ребята работают на Угледаре.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20878


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 22 Okt 2016
  • Poruke: 652

Jel pogon / linija za remont / modifikaciju T72 i dalje aktivan?
Pitam vezano za ove BeloRU tenkove.
Hvala na odg.

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33447

Medvedev danas u UVZ. Vide se T-72B3 i T-90M.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Vec se zezaju sa njegovim stajlingom sa koznim crnim mantilom u stilu NKVD.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3027 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 7 sakrivenih i 2941 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, Ares12356, Asteker, Ba4e, BB, blankspace, Bo96, bokisha253, borya90, Carl Gustaf, Chainsaw, Darth Malak, deLacy, dendrit86, divison, Dorcolac, dukajov, Dzoni2412, Electron, EVIDENTICAR, foka106, Georgius, goran.vvv, gregorxix, GT, hyla, iceburn, jalos, JOntra, Kalem, kunktator, Kvaka22, Lance Guest, Lep1na, Linda, loon123, Lucije Kvint, Marko Marković, markolopin, Medojed, Mercury, mir, Mićko, moldway, Mostarac1977, nebidrag, Niki2024, OKT, Oroku, Pale2025, pein, pirke96, PITT, redstar72, ruma, S-G, saputnik plavetnila, Sevatar, simazr, singa, Sir Budimir, Smiljkovich, sspp, stalja, stegonosa, tomo2, tooooom, tritonus, Tumansky, Username1000, vathra, Velizar Laro, veljko82, Walter Kurtz, Wrangler, Zjmc, Zoran1959, Zrcalo, 79693