Tenk T-72

381

Tenk T-72

offline
  • dac 
  • Super građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2020
  • Poruke: 1237

^



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Ukri na obuci

Citat:Recent pictures of Ukrainian T-72EA tanks of 38th Separate Marine Brigade during training.



online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918


Citat:Naked T-72B Obr. 2022 during tests in the UVZ.

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 3592

T-72b obrazca 2023



























offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Slikan u Americi

Citat:A T-72 tank spotted at a Pilot gas station in Utah coming from the Nevada Automotive Test Center on its way to the Aberdeen Test Center, MD.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Citat:Модернизированный танк Т-72БМ2 будет представлен на выставке MILEX-2023, сообщили в Госкомвоенпроме

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citat:Российский танк потревожил опорный пункт ВСУ на Запорожском направлении
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • time  Male
  • Ugledni građanin
  • vladimir markovic
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 368
  • Gde živiš: BEOGRAD

djox ::Slikan u Americi

Citat:A T-72 tank spotted at a Pilot gas station in Utah coming from the Nevada Automotive Test Center on its way to the Aberdeen Test Center, MD.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Како ће ово да им се преврне у мало јачој кривини

online
  • Pridružio: 09 Apr 2022
  • Poruke: 205

Izgleda kao T-72M4CZ

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

^^ Kazu da se radi o T-72M5 i da su ameri kupili dva komada od Excalibur-armycz...snimak je na linku

Citat:TV report at the time.
@excaliburarmycz sold two T-72M5 tanks to the USA for 10 million CZK (~458k USD).
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 970 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 3 sakrivenih i 892 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Alexandar-1973, Ares12356, BB, Belac91, blankspace, blatruc82, bojan_t, bojank, bokicacar, Borski1977, Boskovic, bukefal, carinko, dendrit86, Djokkinen, Dovla 1980, Draganeli, dusanobr, Electron, Ezbuck, g_g, Goran 0000, howyesno, hyla, InzenjerBL, jaeger, jarovitt, Jeremiah, Jester, Kalaura, Karaula, koneks, koom0001, lord sir giga, Michellefromrezistance, Mihajlo, MikeHammer, MK10, mnn2, mocnijogurt, monomah, Mrav Obrad, nelezele, Nole, NoOneEver Dreams, Oklopnjak, pds, pein, Piani Jazzer, ping15, pisac12, procesor, proka89, Ray1973, Remain, ruma, Rupert, Siti2, sombrero, sslay, stefanmpurtic, Tandrkalo, v82, Valter071, vathra, veljko82, veljkovicdani, vidra boy, Vilhelmus, VJ, Vlada78, vranjanac29, Vrač, YugoSlav