Tenk T-90

133

Tenk T-90

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2007
  • Poruke: 2605
  • Gde živiš: South of Heaven

Ako posada preživela nebitno... Na reciklažu Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883


Citat:Т-90М в зоне СВО
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Citat:Танк Т-90М, на котором тренируются танкисты ЧВК «Вагнер» в Молькино.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33465

Citat:Damaged and abandoned 🇷🇺Russian T-90M "Breakthrough" from TMT-K near Bilogorivka in mid-February.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 3593

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Citat:Экипаж осматривает поступивший в подразделение танк Т-90М с КССЗ «Накидка», в южном секторе СВО.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]




Citat:На новых боевых машинах

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 14 Jun 2022
  • Poruke: 1307

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Да ли ове цираде знатно смањују топлотни одраз?

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Smanjuju definitivno. Koliko... morao bi neko nepristrastan da ispita.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2015
  • Poruke: 3540

Vjerovatno smanjuju i "magnetni" odraz za onu svedsko britansku spravicu zvanu NLAW.
Na pocetku rata smo pisali o specijalnim farbama i ciradama umjesto onih glupih kaveza. Dobro je da su se sjetili.

Da ne bude da lazem, evo sta sam pisao tada.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Citaju Rusi izgleda...kao sto su citali diskusiju o Kornetu dvije rakete jedan lanser.

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Citat:Трижды горел в танке, но снова в строю. Командир экипажа Т-90 «Прорыв» с позывным «Малыш», воюющий в составе Южной группировки войск, представлен к званию героя России. На видео - 3-й раз, когда его танк подорвался на фугасе во время стрельбы прямой наводкой по позициям противника в Марьинке.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Nov novcat tenk... mlati kao sakata artiljerija.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2991 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 14 sakrivenih i 2893 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Apok, Arhiv, Aristotle2002, Baždaranac, Bojan198527, bojanstros9, boracbl1389, branko7, brufen, bufanje, bunker, CHARLIE JA., Cirkon, Colt D, crnogorac, cuvarkuca, Cvijo_ue, cyprus, darcaud, Despot1, Dimitrise93, DragoslavS, DS01, Džekson, Ercomero, Feller, Hans Gajger, ivica976, kaput21, Kobrim, kolateralnasteta, komenski, LostInSpaceandTime, Marko Marković, mean_machine, mercedesamg, Mercury, milanpb, Miler88, minke, misaru, mnn2, Mrav Obrad, mrdaak, nenooo, nikolabb, novator, OgnjenMitric, Otto Grunf, picknick, Piicoki, rajkoplje, rakivan, raso76, raster12, repac, Robin, rodoljub, S-G, SirOliver, Smiljke, Smiljkovich, Sonic, spalev, starlights, stegonosa, Tastatura ratnik, tecataki, TheDictator, Titan, Ugljesa99, v82, vensla, vidra boy, vladom6, VP6919, Walkers, xAlex2, XBMC, zmajbre, Zorge