Tenk T-90

2

Tenk T-90

offline
  • Pridružio: 14 Apr 2014
  • Poruke: 1500

MS je za izvoz, t90 se vise ne kupuje za ruske OS i ceka se uvodjenje novog tenka, kog cemo videti na paradi pobede 9. maja iduce godine...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Maj 2007
  • Poruke: 13842

comi_pfc ::Da li postoji sansa da ruski t- 90 bude doveden na standard ms ili ce se cekati na uvodjenje nove platforme?
Smatram da to najviše zavisi od stranih kupaca. Ukoliko Indija i neke druge zemlje kupe ovaj paket modernizacije, neće ni Rusima biti problem da prilikom remonta dodatno modernizuju svoje tenkove. Inače, kao što reče kolega, prioritet je novi tenk.



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33395

Indijcima sporo ide licencna proizvodnja pa moraju kupovati direktno ili samo sastavljati

Citat:
The ToT for indigenous production of T-90 tank was marred by delays in translation of design documents, which took six years, and the Russian firm’s failure to share designs on critical assemblies such as the gun assembly. The problem was compounded by delays in decisions on alternative solutions on these designs.
CAG pointed out that a case in point is the Directorate General of Quality Assurance thwarting the proposal by the ordnance factories for using “modified chemistry” proposed for the barrel for T-90 tank. This was despite the fact that the factories had experience with “modified chemistry” for the barrel of T-72 tanks.


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2008
  • Poruke: 3380

Indijci kukaju zasto im se dokumenti nisu dali na engleskom nego na ruskom. Haha.

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Nesto slicno kao licenca t72 za Lugoslaviju.

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5576
  • Gde živiš: Novi Sad

Поређење Абрамса и Т-90

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2008
  • Poruke: 4620

Predlog modernizacije t-90:



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12156
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

2. Моторизовна дивизија Раманскаја, ан вежби....

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113506

Alzirci dobili licencu....
Контракт с Алжиром на лицензионный выпуск танков Т-90СА

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12156
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1649 korisnika na forumu :: 46 registrovanih, 6 sakrivenih i 1597 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, ArchaBasha, awathorn, Borkanović, Colt D, cvrle312, desmeki, Doca, DonRumataEstorski, dusanobr, EXIT78, Fog of War, Gogi do, Hemi, josicz, K a s p e r, kybonacci, Laluvr, m0nstrum_, Makarid, Metanoja, mile.ilic75, Miškić, Ndsk, omen, orah, Parker, pein, Pewac21, pisac12, Prašinar, sap, sasa76, Sava89, sekretar, Sićko, smuk, tecataki, Titan, vaso1, vjetar, VPV, Walkers, ZetaMan, zgoljo, zil10