Tenk T-90

76

Tenk T-90

offline
  • stug 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 05 Feb 2018
  • Poruke: 2305

What goes around... Malo ih tauntaju kao zapadnjaci sovjetsku tehniku poslje Iraka



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113963

Proizvodnja...

Citat:Линия по сборке танков Т-90 на головном предприятии АО «Научно-производственная корпорация «Уралвагонзавод» (Нижний Тагил) (с) Марина Молдавская / ТАСС
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 13 Dec 2015
  • Poruke: 152

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39682

offline
  • VJ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 16 Apr 2014
  • Poruke: 20883

Citat:В гвардейскую танковую армию ЗВО поступили новейшие танки Т-90М «Прорыв»
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]







offline
  • Doca  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2016
  • Poruke: 793
  • Gde živiš: Pomoravlje

Au kako sad ovo izgleda upakovano. samo me zanima da li je u produzetku kupole samo kutija..? (zadnji deo)

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22298

Za municiju koja nije u punjacu i prednjoj stelazi-rezervoaru.

PS. Ali zasto prokleti IC far?

offline
  • Pridružio: 14 Mar 2017
  • Poruke: 2898

bojank ::Za municiju koja nije u punjacu i prednjoj stelazi-rezervoaru.

PS. Ali zasto prokleti IC far?


To mora zbog kompatibilnosti unazad. Identična svetlosna grupa na SVIM vozilima Very Happy

Vidiš ovaj LED far na Armati u prvom planu? Baš je to najveći znak da je u ovoj fazi i dalje napkinwaffe od kartona. I na nju će IC far, pazite šta vam govorim.

offline
  • Neimar i savremeni farmer.
  • Pridružio: 24 Nov 2010
  • Poruke: 12167
  • Gde živiš: U sremu voljenome...

bojank ::Za municiju koja nije u punjacu i prednjoj stelazi-rezervoaru.

PS. Ali zasto prokleti IC far?


Руси и њиов фетиш на ИЦ фарове...

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113963

T-90A bice modernizovani
Танки Т-90А из состава 7-й военной базы будут модернизированы до уровня Т-90М
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Танк Т-90С производства 2020 года для индийской армии
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 957 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 7 sakrivenih i 857 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 8u47, Aleksa 3215, Blair, bobo85, bobomicek, Bobrock1, BORUTUS, bunker, cakija, coaaco, crnogorac, Darth Malak, DeerHunter, DejvTroter, Dekster, Dimitrise93, Djota1, DJUNTA, Dorcolac, DragoslavS, dule10savic, dusanobr, Džekson, Electron, ElGenius, EVIDENTICAR, Folkstar, Georgius, ghoost, gorankuba, Hans Gajger, HawX, Hitri, iceburn, igorkozar83, IQ116, Kajzer Soze, Kanader, kaput21, Koser, Lance Guest, Leteća Krofna, LostInSpaceandTime, LUDI, Manjane, MaRtInsrbija1993, Metanoja, Mihailo Gazdić, mikidragi, mikrimaus, Mile14, milivoje_vatrogasac, MKK7, MountAndBlade, Naj-Turs, narandzasti, Nemanja Opalić, nenaddz, neutrino, nezavisni mislilac, nikolapetkovic, niksa517, Nole, OgnjenMitric, Otto Grunf, pein, probisic, Profesor_018, radza1, raptorsi, raster12, Resnica, scimitar19, shiro, Sin Boskic, sombrero, SOVO515, styg, Tvrtko I, Uros Cuore Sportivo, Veless, Vlado82, vlado_pg, voja64, vojnik švejk, Walkers, xAlex2, XBMC, Yekaterinburg, zeka013, zgoljo, Zoran Rapajić, |_MeD_|