Gde počinje vojska - tu prestaje logika

481

Gde počinje vojska - tu prestaje logika

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

Opet o onom aerodromu, iznajmljenom za parkiraliste




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

Very Happy



offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3314
  • Gde živiš: i ja se pitam...

Ajd sad reci "pusti me"....

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

kapetan Mek Donalds

offline
  • alchemy
  • Pridružio: 06 Jul 2009
  • Poruke: 5596
  • Gde živiš: Novi Sad

м16 - има застоје кад је прљава
АК-47 - ради нормално кад је прљав
Мосинка - није била чиста од момента кад је напустила фабрику

м16 - стотине покретних делова, спојених десетинама шрафова и клинова
АК-47 - десет покретних делова, спојених са свег пар клинова
Мосинка - три покретна дела и један шраф

м16 - теже се прави него поједини авиони
АК-47 - користио се у земљама које немају пара за авионе
Мосинка - из ње су "скидали" авионе

м16 - прецизно прави малу рупу, све у складу са женеском конвенцијом
АК-47 - прави велику рупу, не одговара женевској конвенцији
Мосинка - због ње је и написана Женевска конвенција Mr. Green

м16 - Кад упадне у реку, престане да ради
АК-47 - кад упадне у реку, ради нормално
Мосинка - кад упадне у реку, обично се користи као весло

м16 - оружје које увек напада
АК-47 - оружје које се брани
Мосинка - оружје Велике Победе

м16 - може да се стави пригушивач, врло успешно
АК-47 - може да се стави пригушивач али нема много ефекта
Мосинка - не треба јој пригушивач, јер кад опали сви около оглуве

Омиљено пиће онога ко их носи
м16 - бренди
АК-47 - вотка
Мосинка - антифриз

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

@Georgius, hahahaha, smejao sam se kao lud! Ovo si skinuo od nekud ili iz glave? Ovo je za temu istina je... :Z

offline
  • Pridružio: 07 Nov 2007
  • Poruke: 8369
  • Gde živiš: Ravni Banat

Постоји нешто слично на 7,62х54р.нету, чак је неко недавно поставио и скриншот те странице.

offline
  • Zastitar planete Zemlje i majke Prirode
  • Pridružio: 24 Jul 2012
  • Poruke: 3869
  • Gde živiš: Zemun

@Zorge juce je bila dobra emisija na Historiju o tvom imenjaku. Izvinte za OFF!!

offline
  • Pridružio: 27 Avg 2011
  • Poruke: 3685
  • Gde živiš: treći kamen od sunca

Zorge ::Постоји нешто слично на 7,62х54р.нету, чак је неко недавно поставио и скриншот те странице.
Ако се не варам баш на овој теми!

offline
  • Pridružio: 19 Feb 2006
  • Poruke: 11141
  • Gde živiš: Banja Luka

@...

Mirise li ovo cvece bas tako ubojito? Laughing


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 364 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 1 sakriven i 336 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, A.R.Chafee.Jr., alex71, ArchaBasha, Asteker, CHARLIE JA., Comyymoc, Dioniss, Dogma21, IvanMiletic, Khaless, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Miler88, Remain, ruma, sap, t.e.m.p.l.a.r., vazduh, VBoss, Vlad000, Vlada78, vlado_pg, Vrač, Walkers, Weah88, wolverined4