Poslao: 28 Apr 2012 21:18
|
offline
- nbns

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 11 Jan 2006
- Poruke: 4
|
to je labatovo reizdanje od pre par godina. nije nikada koristeno u jedinici.
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
Poslao: 28 Apr 2012 21:20
|
offline
- Barkman

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 25 Jul 2008
- Poruke: 520
- Gde živiš: Preußen, Hohenzollernsche Lande
|
cuo sam da se lije naveliko a ovaj komad mi malo cudan, pa k'o velim ko pita ne skita. Bežim od toga kao od kuge. Više plagijata nego originala. Srećom pa sam kompletirao kolekciju VJ pre nego što je štancovanje uzelo maha.
|
|
|
|
Poslao: 29 Apr 2012 09:20
|
offline
- walther45

- Počasni građanin
- Pridružio: 28 Feb 2009
- Poruke: 872
- Gde živiš: najlipsi grad na svitu
|
ma momci.ovako ima li neki vojni otpad u srbiji koji ima svoju net stranicu i da se mogu kontaktirat ljudi i narucit nesto sta nas zanima.pogotovo za nas koji zivimo van srbije.ima li ista???
|
|
|
|
Poslao: 29 Apr 2012 09:26
|
offline
- Barkman

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 25 Jul 2008
- Poruke: 520
- Gde živiš: Preußen, Hohenzollernsche Lande
|
@NDejan pogledaj oznaku na bertki na poćetku stranice ili na bilo kojoj fotki. Nažalost, ražlika je drastična.
@Walter, imaš web sajt vojnog otapada Guli Guli a i blizu je Drine.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Maj 2012 10:23
|
offline
- Barkman

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 25 Jul 2008
- Poruke: 520
- Gde živiš: Preußen, Hohenzollernsche Lande
|
@ndejan,
Hvala za fotke originala. Tržište je preplavljeno kopijama pa bežim kao od kuge od amblema JSO, VS, VJ. Ruku na srce, za 1 komad JSO oznake mogu se set spomenica I balskanskog rata, II balkankog rata, Albanska spomenica i medalja Miloš Obilić. Afiiteti ka određenim epohama su stvar ličnog izbora i interesovanja ali ipak period Kraljevine do 1918 za mene daleko atraktivniji,
Želim ti puno uspeha i mnogi dobrih komada u kolekciji.
|
|
|
|
Poslao: 02 Maj 2012 15:27
|
offline
- dejanru

- Građanin
- Pridružio: 06 Jan 2009
- Poruke: 253
- Gde živiš: Ruma
|
Kupujem SnK-2 (Sanitetski Komplet 2 Diverzantski ili Izvidjacki) ne SnK-19 , to je komplet za Pilote i vozace oklopnih i motornih vozilazna ovaj je bio za padobrance izvidjace i diverzante. Da li zna ko gde ima bar u najavi da je video izgleda ovako [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Naj bolje ako ima ovakav SnK-2
Kupujem futrolu MD za noz Zandarmerije [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Kupujem Americku casa aluminijumsku porciju [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Kupujem Rusku Partizan uniformu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|