Aeromiting "Batajnica 2009"

7

Aeromiting "Batajnica 2009"

offline
  • Pridružio: 30 Apr 2008
  • Poruke: 1617

Ako Kinezi dodju , Rusi garantovano dolaze , jer ne bi oni dopustili da se Kinezi ku*che na njihovom terenu . A verujem da ih mozhemo ochekivati ako se i drugi odazvu pozivu .
Nego oce li doci Frecce Tricolori ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 455
  • Gde živiš: Beograd

Videćemo šta će se dešavati u sledećih dva meseca,i ko će učestvovati.Očekujem da ministar, onako usput, pomene nabavku lovaca u tom periodu Smile .To bi bio pravi MAMAC za Ruse! Možda bi videli OVT ili nešto od Suhoja verovatno SU-30......Osim ako su sigurni da prelazimo na zapadnu tehniku, obzirom na nove vetrove u odnosima sa SAD.....

Nego niko ne pominje komšije Mađare,mogli bi da nastupe sa Gripenom,mislim da nastupaju u Varaždinu uskoro.Naši su gostovali u Kečkemetu pa bi verovatno bili spremni da uzvrate gostovanjem. Wink



offline
  • Pridružio: 25 Jun 2006
  • Poruke: 148

ljudi jel poostoji neka varijanta za neku vrstu peticije kod rusa da dodju. ako sam dobro razumeo nasi su im poslali poziv

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

Новине на сајту међународног аеро митинга.

http://www.airserbia2009.vs.rs/sr/pages/LYBT%20Srb%20-%20mali.pdf

http://www.airserbia2009.vs.rs/sr/pages/program.html

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2005
  • Poruke: 684

Citat:Ручак за учеснике на аеродрому Батајница 12.09.2009 13.30 – 15.30 часова


Citat:Ручак за учеснике на аеродрому Батајница 13.09.2009 13.30 – 15.30 часова

mora da ce biti pasuljcina Laughing Laughing

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6373
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

У инструкцијама за пилоте, у вези висине лебдења, кажу:

"VSTOL ваздухоплови само изнад ПСС."

Изгледа да ћемо имати прилику да видимо и Харијера?!

offline
  • Pridružio: 08 Maj 2009
  • Poruke: 425

Jel pozvan netko i iz HRZ-a ? krila oluje,mig,antonov,mi-117 ? jel ima neka sluzbena stranica sa svim sudionicima

offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33443

Wiesel_hr ::Jel pozvan netko i iz HRZ-a ? krila oluje,mig,antonov,mi-117 ? jel ima neka sluzbena stranica sa svim sudionicima

Stranica je jos u izradi,bice objavljeno.

online
  • Pridružio: 02 Avg 2008
  • Poruke: 8218

Mi smo sve redom pozivali, pa ko dodje.

offline
  • Pridružio: 17 Maj 2008
  • Poruke: 13010
  • Gde živiš: Srbija

sasans23 ::У инструкцијама за пилоте, у вези висине лебдења, кажу:

"VSTOL ваздухоплови само изнад ПСС."

Изгледа да ћемо имати прилику да видимо и Харијера?!



Pa to bi bilo odlicno videti i Harijera !!!

Dopuna: 23 Jul 2009 21:03

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1370 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 4 sakrivenih i 1303 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Asteker, Avalon015, bigvlada, blatruc82, boromir, bpvl, cakija, Cigi, Demi87, Djokislav, djonsule, Dorcolac, dukajov, dushan, dushkomkd, Dzambas, Feller, france93, Gall, ginjica, Glavni Oružni, GveX, igorkozar83, Jaz, jodzula, Kadzo, Kapetan Hadok, kolle.the.kid, Koplje, Kototamopeva, kutija11, ludiagresivan, luka35, mačković, Milan A. Nikolic, Miler88, MILO-VAN, miodrag, Mitch22, Mićko, mkukoleca, MountAndBlade, nekdo, nenad81, partyzan, peradetlić, Permaldar, Pilence, PMsnow, Radoslava, Ripanjac, Robin, S-G, saputnik plavetnila, stegonosa, stokssone, svnedelja, synergia, tuf, uruk, vathra, vladom6