Aeromiting "Kecskemét 2010"

4

Aeromiting "Kecskemét 2010"

offline
  • Pridružio: 05 Sep 2009
  • Poruke: 23

vlada78 ::Vidim da su izbrisali nasu 29.ku iz statike ?!

Ma doći će Mađari i Slovaci sa 29.kom.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Avg 2009
  • Poruke: 23
  • Gde živiš: Beograd

A sta je sa Svedjanima? Prvo su otkazali, sad su zeleni, al ne pise s kojim avionioma dolaze!!



offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

utva 66 v-53?!?

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2007
  • Poruke: 6374
  • Gde živiš: Novi Sad, severoistočna Srbija

То је ова у питању.

offline
  • Zidam zgrade i fasade .......... I armiram, betoniram. Utovaram, istovaram i nikad se ne odmaram
  • Pridružio: 14 Dec 2005
  • Poruke: 28422
  • Gde živiš: Na istoj adresi ali promenih četiri države

Da, misle na nju ali neće biti da je to V-53
greška u oznaci Wink

offline
  • Pridružio: 27 Jul 2006
  • Poruke: 2074

В-52. Smile

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2010
  • Poruke: 3189
  • Gde živiš: bela crkva banat

zato sam i napisao, v53 j3 75ica. neko malo pobrkao loncice.Wink

offline
  • D.M. 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 28 Maj 2010
  • Poruke: 2

Imali slucajno nekakav organiziran put iz Zagreba? Malo mi je daleko da idem sam, al ocito nece biti druge...

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2010
  • Poruke: 52
  • Gde živiš: Zagreb Croatia

D.M. ::Imali slucajno nekakav organiziran put iz Zagreba? Malo mi je daleko da idem sam, al ocito nece biti druge...

Nema iz Zagreba,ali ima iz Varaždina...Evo ti info broj mobitela: 098/9748980

offline
  • nebkv 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 30 Mar 2007
  • Poruke: 3543

Kakva je situacija iz Srbije?Nadam se nekoj organizaciji s obzirom da su vize ukinute,a kod nas nema veci aeromiting.Pasosi su spremni Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 679 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 3 sakrivenih i 615 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, batana, bojan313, bojank, Borkanović, cenejac111, Centauro, DavidA, Djokislav, djonsule, Dragon Order, Duck of Death, Duschi, EXIT78, gaga23, Goran_, HawX, iceburn, Inner-Cell, IvanMiletic, Jomini, KizJ, kljift, komenski, koom0001, kybonacci, Lazur_01, Linda, m0nstrum_, Mane88, marko.markovic, MarkoW, Medojed, mercedesamg, Metanoja, milijarder, miljannis, Milun24, Mitogna, narandzasti, Nepopravljivi, ostoja, pein, PlayerOne, prle122, probisic, Profesor_018, Rogan33, simicnenadbg, Sin Boskic, Sir Budimir, Smiljkovich, starlights, Steeeefan, Tastatura ratnik, vaci, Vanderx, Velibor Radoja, Vlado82, VPV, šumar bk2