|
Poslao: 21 Avg 2009 10:28
|
offline
- Pridružio: 11 Mar 2009
- Poruke: 39
|
Bas tako. Leti cetvorka. Sasa Ristic, Dragan Zlokas, Sasa Grubac i Tomislav Becagovic. Prva, druga, treca i peta "zvezda". Pokojni Kanas je bio cetvrta "zvezda"...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2009 09:17
|
offline
- Vlada78

- Moderator foruma
- Pridružio: 17 Maj 2008
- Poruke: 13026
- Gde živiš: Srbija
|
@Djokkinen
Bilo bi ih lepo gledati na Batajnici.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 23 Avg 2009 17:57
|
offline
- Kos93

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Sep 2007
- Poruke: 7613
|
Da li neko može da skenira dodatak iz Odbrane posvećen domaćim akro-grupama i okači ga ovde?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|