Bugarsko ratno vazduhoplovstvo

33

Bugarsko ratno vazduhoplovstvo

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Osnova BVVS



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

МиГ-21 више није основа.



offline
  • Pridružio: 16 Avg 2011
  • Poruke: 165

Bugarski MiG-21UM

MiG-21bis

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

zixo ::МиГ-21 више није основа.

Jel ima istekao resurs ? Planiraju penzionisanje mozda ove godine ?

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Нема свежих информација да лете. Крајем 2012. летела су два једноседа и један двосед. Већ су одложили повлачење из употребе за ову годину. Могуће је да више неће летети. У најновијем АФМ се спомињу само МиГ-29. Можда ме Криле демантује. Smile

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

Nacelnik staba VVS izjavio da ce MiG-21 i Su-25 biti produzen resurs za jos oko 2 godine, do kraja 2014. godine kao i za L-39ZA.

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

Тренутно у БВВС лети само 2-3 Су-25 а могуће је да су МиГ-ови 21 тренутно на том продужењу. Што се тиче Л-39 ти авиони не лете већ 5 година, на ремонту су тренутно 2 које би требали да заврше ове године. Тако да мислим да ће летети и после 2014.

offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

Leti 1 25K (254) i 2 UBK (002 i 095). lete koliko da odrze trenazu.

offline
  • Pridružio: 17 Sep 2010
  • Poruke: 24129

Tusiranje , ovaj je imao udes jel tako ?


offline
  • Nebojša
  • prodavac magle u penziji
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 2912
  • Gde živiš: Niš bre

Ne, nego 11. Na proslavi 100 godina avijacije okupali ga malo.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1033 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 9 sakrivenih i 935 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, ArchaBasha, avijacija, bakovaca, Bo96, bojan1234, bokicacar, boromir, Bubimir, C-Gun, cakija, cenejac111, cikadeda, Darko Jovanovic, darkojbn, Djota1, DonRumataEstorski, dozorni, drimer, Feller, Georgius, Glavonja049, goxin, Grebostrek, HogarStrashni, iceburn, ikan, Ikica977, jaeger, jalos, Jecmendo, jodzula, jon istvan, Jovan1983, Kajzer Soze, king111, Koplje, kybonacci, lambituda, Lep1na, LjutaGuja, mean_machine, mercedesamg, Miki 24pbr, Milan 84, milanpb, Miletić Zoran, Milometer, Milos ZA, Mićko, Mrav Obrad, Naj-Turs, Nepopravljivi, Nomica, OKT, Orc, Pavel Medved, peradetlić, Permaldar, pisac12, Pururin, Radoslava, rajkoplje, raso76, rodoljub, rovac, royst33, S-G, sale76, Sarmat, sasics, Sevatar, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, Singidunumac, skok, stalja, tamno.nebo, tomo2, tubular, VJ, Vlada78, vladaa012, Vozd0714, vzd1389, zaoka, Zorge, 787