Lažne mete za obmanu protivničke avijacije

21

Lažne mete za obmanu protivničke avijacije

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Djoks kasniš ja sam objavio sve ovde još...NOMAD
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
A tamo na izvoru koj sam naveo spominju da se uz njuma i ugaoni reflektori nalaze u kompletu..

Neki od pratilaca je takođe i nešto izvora raznih/lažnih zračenja takođe u kompletu prisutan i sliku su mu okačili..

Ako su lagali mene onda i ja lažem VAS...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113970

voja64 ::Djoks kasniš ja sam objavio sve ovde još...NOMAD
Koliko moze na onu,toliko moze i na ovu temu,jer ne prate svi sve teme.
Da je visak modusi bi obrisali.



offline
  • vampire and philosopher, po©smt, rhd©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 6078
  • Gde živiš: Esgaroth

aramis s ::Obmane u IISR...... тенк од камена са Иво Џиме...



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

... није баш био непосредно намењен обмани противничке авијације, али не видим погоднију тему...

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Engleska kamuflaža u Indiji

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39691

Englezi na severu Afrike

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37727
  • Gde živiš: ovalni kabinet

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Gumeni Vitjaz je siguran znak da se širi Rusija ka arktiku u OVOJ šari....

offline
  • zixo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 27 Sep 2006
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Beograd

На фотографији није гумени Витјаз већ Тор.

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 11628
  • Gde živiš: Vranje

TOR-gondon, da budemo precizniji. (Tor-***ton, da prevedem)

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

zixo ::На фотографији није гумени Витјаз већ Тор.
A tor kao delić stoji na???
DT- o ČEMU sam ja pisao OVDE 13.Februara ove godine a sve se samo potvrđuje iz mog teksta samo sa novim detaljem u izradi gumene makete..
Takođe sam otvorio i TEMU o DT amfibijama
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2322 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 8 sakrivenih i 2237 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, _Sale, Atomski čoban, AudioTehnica, baltazar01, bojan313, Boris90, CHARLIE JA., Cicumile, Cvexi, cvrle312, Dare, DeerHunter, djboj, Djokislav, Doca, dok80, draganca, dragoljub11987, Feller, Georgius, ginjica, Glavonja049, Imperator_Aleksandr_lll, ivran064, Jester, Kajzer Soze, kihot, king111, KizJ, Klonfer83, Kole1975, Kontrausluga, Lance Guest, Lazur_01, Magarac, Manjane, mean_machine, Medojed, milanpb, Milometer, MK10, Moldovan, MrG, nevjerna beba, nixos, Oscar, Pekman, Pero, Posmatrac77OKB, raster12, Romibrat, rovac, Sale0501, Sharpshooter, Shinobi, Sirius, SirOliver, skok, skvara, smuk, sony771, sslay, stefan95, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, Tribal, trutcina, US_Rank_0, vidra boy, vrgudinac, vrlenija, Zastava, zexon, Zmaj Tolak, 79693