Srpski satelit "Mozaik"

Srpski satelit "Mozaik"

offline
  • amstel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Maj 2012
  • Poruke: 2663
  • Gde živiš: Hiljadu milja od topolivnice

Србија добија први сателит

Лансирање „Мозаика” међу звезде планирано је за крај 2025. или почетак 2026, с идејом да се задржи у орбити између две и три године.

На овом пројекту, који је започет пре око две године, поред Астрономске опсерваторије укључени су и Машински, Математички и Електротехнички факултет у нашем главном граду, као и Институт „Михајло Пупин”....

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 997 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 5 sakrivenih i 921 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, Alexandar-1973, Andrija357, bankulen, Banovo Brdo, bobomicek, bokisha253, braca57, Bubimir, cemix, Chainsaw, cinoeye, cojapop, Dado78, darkkran, deks, dendrit86, dule10savic, dulleo, dunavzed, elenemste, eulereix, Faki-Valjevo, fasko1505, gajasvi, Gitzherai, Grebostrek, GT, GveX, Hitri, Ikica977, Kajzer Soze, Kenanjoz, Kruger, Lance Guest, Lep1na, Marko Marković, medaTT, milanpb, milenko crazy north, Milometer, MiloradKomadic, MountAndBlade, Mrav Obrad, Ne doznajem se u oružje, nenad81, Nikoletina Bursac, novapot, Panter, porticco, powSrb, Pururin, repac, Sarmat, savuni, Semprini, Sirius, skvara, Spreewerk, synergia, Tamo neko, Tumansky, vathra, vespa nikola, vidra1, Vrač, W123, Wehicle, Zorge, zvomar, 800077