Kineski radari

1

Kineski radari

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 37725
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Obaveštajna informacija i vojno-stručna analiza o kineskim radarskim sistemima u sirijskoj PVO

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Inače na ovom videu koji su snimili sirijski rebelsi prikazan je "zauzeti" radarski položaj sirijske vojske Dar Ta izzah na 12km od turske granice. Osim ruskih radara P-12 i P-18, vidi se i kineski Type 120 2D

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • jazbar 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Dec 2009
  • Poruke: 16326
  • Gde živiš: Lublana

Kineski niskovisinski Type 120 radar. Takvim radarom su verovatno uhvatili turski F-4.




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113831


Citat:SyADF Chinese JYL-1 radar system in Northern Syria.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Chunese JYL-1 radars, Russian Pantsir-S air defense systems deployed at Syria’s M4 highway
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Okt 2019
  • Poruke: 340

Very Happy

Vidi se pazljivo izcitavanje tema na Forumu :

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ziveli

online
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7683

Ovo na Twitteru je starije.

offline
  • Pridružio: 23 Okt 2019
  • Poruke: 340

Ma` nema veze ...Samo neka se pise i neka idu komentari ...Smile

offline
  • Pridružio: 26 Nov 2017
  • Poruke: 791

Zar ne bese i neki JY-27, kod Damaska koji je bio smlacen, pa ga opravili?

offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3809
  • Gde živiš: Makedonija

колко ово пие воду
или еврејски чалам


Израелци тврде да су њихови Ф-35 уништили сиријски рани ратни радар са авиона кинеског порекла, неба сличних небу.

Citat:]Израелците тврдат дека нивни Ф-35 уништил сириски early waring радар од кинескои производство, сличен на „небо“.

Citat:https://www.militaryq.com/2019/02/20/source-israeli-f-35-destroyed-chinese-made-radar-during-airstrikes-in-syria/

offline
  • Pridružio: 30 Sep 2019
  • Poruke: 280

jazbar ::Kineski niskovisinski Type 120 radar. Takvim radarom su verovatno uhvatili turski F-4.




[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


Ima li smisla ovaj camo njihov na ovom vozilu sa sve belim linijama na gumama

offline
  • stug 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 05 Feb 2018
  • Poruke: 2305

Vjerovatno nešto blizu mora i kamuflira ta šara. A ima i smisla u priobalju motriti niskovisinem. Em nisko em pogodno za napad od morskog neprijatelja sa sve niskoletećih krstareći raketlama

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1053 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 9 sakrivenih i 961 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, 9191vs, aleph_one, aramis s, ArchaBasha, Asteker, b_z_b, bojank, Borski1977, Botovac, cavke, Cirkon, Colt D, Demi87, dushan, Electron, Gitzherai, Hans Gajger, Ikica977, ivan979, ivan_8282, Jovan1983, Kapetan Hadok, karakaj, kib, kibihrchak, kybonacci, Laluvr, Lazur_01, Litostroton, LostInSpaceandTime, Lucky 6, LUDI, mat, mdp92, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Miki 24pbr, milenko crazy north, mist-mist, moldway, Mrav Obrad, nebidrag, nemkea71, nobutado, OKT, Paklenica, pein, Permaldar, ping15, PlayerOne, Ripanjac, Seeker, Sevatar, Sevetar, shaja1, skvara, Spinosa, stalja, Stanislav1970, stegonosa, Stoilkovic, Stojan Mrsavi, stokssone, superwhy, suton, The_new_Statesman, tm, ulogovan, vaci, Vanderx, veljko82, VJ, Vlada78, Vozd0714, W123, Wehicle, XBMC, ZetaMan, Zoca, Zrcalo, 787