PARS "Patriot"

69

PARS "Patriot"

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

@Kubovac

Mogao bi biti i Tornado S, ali opet ako bi bila drvena maket, bila bi oduvana?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kubovac  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 12 Jul 2016
  • Poruke: 6875

mercedesamg ::@Kubovac

Mogao bi biti i Tornado S, ali opet ako bi bila drvena maket, bila bi oduvana?


Zato i kažem da imamo nepoznanica. Možda ipak nije maketa? A možda je maketa pravljena od nečeg robusnijeg? Zašto dolaze timovi za evakuaciju? Vatrogasci? Možda zbog požara u šumi?




offline
  • Pridružio: 24 Sep 2013
  • Poruke: 5281

Moj predlog štetočine, Tornado S.



A što se tiče mete, meni liči da je pravi VP ali sa praznim lanserom, sve verovatno u pripremi za pokret. Isti je postao neupotrebljiv kao i radar. E, sada što lanser nije bio pun u krajnjoj liniji pa možda i nije uopšte bitno.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22289

Milos1977 ::A zasto bi postavili maketu koja se odaje time sto radar gleda na jednu a lanser na drugu stranu, i jasno se vide ispaljeni lanseri? Uloze toliko truda i para u verodijstojnost maketa i rizikuju glaviu da je postave, i onda je postave makar kako. ne verujem...
Makete ne postavljaju ljudi kojima je PVO kvalifikacija broj 1, samim time se greske mogu desiti.
Sa druge strane da ima cudnih detalja - ima.
Videcemo.

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 3592

mozda sam corav, ali ne vidim ni antenu na lanseru,a nje bi valjda trebalo biti


offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Snimljen u Kini Very Happy


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • d.ing Metalurgije
  • Pridružio: 21 Jan 2010
  • Poruke: 3810
  • Gde živiš: Makedonija

Meta da ga navezbaju
Obajvio @pagan na twiter.

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12020

Već su imali oni prilike da ih ispitaju.

offline
  • Pridružio: 08 Avg 2019
  • Poruke: 7692

Kad, gdje?

offline
  • Stručljak-Penal
  • Pridružio: 27 Avg 2018
  • Poruke: 12020

Kada su popravljali odnose osamdesetih došlo u Kinu svašta.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 995 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 4 sakrivenih i 954 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, abramac, Arsenije, bb929, Bbbggg1979, boranin45, BUDDAR70, crnogorac, d.arsenal321, darkkran, dukajov, g_g, goxsys, Ivan Germanovic, Ivoo, Jablan, Jaxupa, kihot, Kobrim, Mirage 2000N, nenad81, ObelixSRB, Pilence, Plavi1, PO1974, radoznao, sasics, sickmouse, styg, SympathyForTheDevil, Tafocus, uruk, Vlad000, Vlada78, voja64, vukajlo71, zlaya011