|
Poslao: 14 Sep 2018 13:31
|
offline
- zoran MKD

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jan 2010
- Poruke: 3815
- Gde živiš: Makedonija
|
Oluj2.1 ::Za ovakve stvari nema linka za sada, to je na osovu poređenja ispitnh dešavanja vojnopomorskog i kopnenog poligona.
Hvala na odogovru
MIslis li da ce uskoro ovaj sistem imati probu u Blizini Idliba.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2018 20:36
|
offline
- Pridružio: 20 Maj 2017
- Poruke: 2474
|
Sistem je po mojim saznanjima već imao više borbenih dejstava na više mesta u Siriji. Sa kontroverznim uspehom.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2018 20:56
|
offline
- j22

- Građanin
- Pridružio: 17 Apr 2017
- Poruke: 293
- Gde živiš: Beograd
|
nešto mi se ćini da bi onaj ogavni cnn javio posle 10 minuta prvi da je s300 bilo gde u svetu imao neuspeh a kamoli u siriji
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2018 21:01
|
offline
- Pridružio: 20 Maj 2017
- Poruke: 2474
|
šta te budale znaju i o američkoj svekolikoj vojnoj tehnici a kamoli o tuđoj
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2018 21:14
|
offline
- j22

- Građanin
- Pridružio: 17 Apr 2017
- Poruke: 293
- Gde živiš: Beograd
|
niko nije rekao da znaju
dovoljno je da im neko istog trenutka kaže šta da objave a nema teorije da ne pljucnu Ruse po tom pitanju
koji su tvoji izvori, ili samo reci sa zapada ili istoka ?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2018 21:43
|
offline
- j22

- Građanin
- Pridružio: 17 Apr 2017
- Poruke: 293
- Gde živiš: Beograd
|
da probam sa shvatim, ti imaš info iz Ruske i jevrejske vojske da je s300 imao gadjanja, ne jedno nego više i da su neka bila neuspešna ?
jesam ja to dobro shvatio ?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Sep 2018 23:24
|
offline
- Pridružio: 23 Jul 2017
- Poruke: 9
|
Napisano: 15 Sep 2018 0:18
j22 ::niko nije rekao da znaju
dovoljno je da im neko istog trenutka kaže šta da objave a nema teorije da ne pljucnu Ruse po tom pitanju
koji su tvoji izvori, ili samo reci sa zapada ili istoka ?
Ovaj prica o S-350..?
Sta kazu Ameri.?
Citat:Design of this air defense system is broadly similar to the South Korean KM-SAM Chun Koong. It is worth noting that Almaz-Antey participated in development of this South Korean SAM system. It is claimed that the S-350 Vityaz is more capable than the South Korean system.
U ovaj sistem se ugradjuju rakete srednjeg i kratkog dometa, od kojih je jedna od njih 9M96E dizajnirana za S-400. Oko 120km dometa, i raketa 9M100 kratkog dometa.
Raketa 9M96E je cudo. Da ne valja ne bi bila na S-400.
Brzza, jaka, vektorisana i sa velikim silama opterecenja. Mislim da moze da dejstvuje i direktno i na razdaljinu po cilju.
Blago njemu kada on ima iz Izraela izvor. Rusi se evo odricu sistema, jer je neko na ovom forumu rekao da ne valja.
Pa sta onda cekaju ostali kada su im Rusi na tacni.?
Dopuna: 15 Sep 2018 0:24
Ja ne shvatam ljude koji pricaju o raketama dok Huti obaraju F15, F16, predator sa raketom R27.?
Stvarno nas ima svakakvih.
|
|
|
|
|
|