Automatska puška VHS - nova puška Hrvatske vojske

16

Automatska puška VHS - nova puška Hrvatske vojske

offline
  • pp5d6 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Mar 2007
  • Poruke: 462

O čemu vi ljudi pričate ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Sep 2009
  • Poruke: 120

Taj je replicirao meni na tom forumu i prića o VHS,a da nije ispalio ni metka iz nje toliko o vjerodostojnosti komentara šta više nije ju ni držao u ruci.



offline
  • Pridružio: 07 Nov 2009
  • Poruke: 101

omlt ::Taj je replicirao meni na tom forumu i prića o VHS,a da nije ispalio ni metka iz nje toliko o vjerodostojnosti komentara šta više nije ju ni držao u ruci.

Ne nisam ja tamo nista komentirao samo sam citao, neki tamo pisu da poznaju ljude koji su pucali iz te puske.


@ aramis s

na ovome forumu pricaju u vezi te puske
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

a ovo je video snimak testiranja mislim da ga je netko vec tu stavio
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • pp5d6 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 15 Mar 2007
  • Poruke: 462

Ja recimo poznajem ljude koji su je testirali, poznajem ljude koji su je konstruirali,poznajem ljude koji osiguravaju proizvodnju i prodaju .
Znam koje su primjedbe bile ,koje su otklonjene.
Znam di se testira i tko je hoće kupiti.
I čitam ovo i ne mogu sebi doći kako ljudi samouvjereno balinaju.

offline
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 917

pp5d6 ::Ja recimo poznajem ljude koji su je testirali, poznajem ljude koji su je konstruirali,poznajem ljude koji osiguravaju proizvodnju i prodaju .
Znam koje su primjedbe bile ,koje su otklonjene.
Znam di se testira i tko je hoće kupiti.
I čitam ovo i ne mogu sebi doći kako ljudi samouvjereno balinaju.


Pa i ja isto kazem,pa znas da na forum.hr uvijek ima svega i svacega,ko to pocne citati jao si ga njemu...

pp5d6 Ziveli

offline
  • maha  Male
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 06 Dec 2006
  • Poruke: 1688

Pa kad vec isto pricate i znate ljude i gde i kako je testirana ajde valjda mozete i jedan snimak da postavite (slika..tj. snimak govori vise od reci)!

Dopuna: 08 Dec 2009 20:32

sorry nisam video snimak iz gornjeg posta!

offline
  • Pridružio: 28 Feb 2009
  • Poruke: 871
  • Gde živiš: najlipsi grad na svitu

ovo sam dana s vidio na you utbu pa da podijelim sa vama [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 10 Sep 2009
  • Poruke: 917

ja mislim da sam to vec vidio samo sto nije bila full snimka,a sta reci,sad cemo svi biti ko legionari jbt te Smile

Dopuna: 16 Dec 2009 18:41

e btw,ali nekako mi se cini da ima dosta jak trzaj ? jel mi se to samo cini ili je fakat tako ? ti si je walther probao pa mi malo reci o tome...

offline
  • Pridružio: 16 Dec 2009
  • Poruke: 1

omlt ::Taj je replicirao meni na tom forumu i prića o VHS,a da nije ispalio ni metka iz nje toliko o vjerodostojnosti komentara šta više nije ju ni držao u ruci.

u vojsci sam 17 godina,pucao sam iz minimalno 50 razlicitih modela oruzja i ispucao preko 2 000 000 metaka
zavrsio sam temeljni i napredni tecaj borbenog pucanja
zavrsio sam britansku skolu za planere i provodioce svih vrsta vojnih gađanja od skolskih do taktickih borbenih gađanja do razine voda a radim i poznajem vecinu ljudi iz spn-a i bsd-a a poznajem i neke ljude iz tvornice hs produkt i jako dobro znam o cemu pricam
iz puske vhs nisam ispucao ni metka ali znam ljude koji jesu i koji znaju o cemu pricaju

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2008
  • Poruke: 5955

mustang51 ::
u vojsci sam 17 godina,pucao sam iz minimalno 50 razlicitih modela oruzja i ispucao preko 2 000 000 metaka
zavrsio sam temeljni i napredni tecaj borbenog pucanja
zavrsio sam britansku skolu za planere i provodioce svih vrsta vojnih gađanja od skolskih do taktickih borbenih gađanja do razine voda a radim i poznajem vecinu ljudi iz spn-a i bsd-a a poznajem i neke ljude iz tvornice hs produkt i jako dobro znam o cemu pricam
iz puske vhs nisam ispucao ni metka ali znam ljude koji jesu i koji znaju o cemu pricaju


Pa pitaj i prenesi iskustva. Very Happy
Usput, dobrodosao, ne bi bilo lose da podelis sa nama i svoja iskustva, naravno drzeci se pravila foruma. Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2207 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 6 sakrivenih i 2150 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, Battlehammer, Belisarius, bigvlada, blatruc82, bokicacar, Bubimir, Colt D, divison, dmitarche, fijufijukrozkapiju55, gaga23, goran.vvv, goxin, InzenjerBL, ivran064, JOntra, Još malo pa deda, Koplje, Koser, Krusarac, loon123, LostInSpaceandTime, marewfc, mat, mikoyan21, MILO-VAN, MiroslavD, Mićko, MountAndBlade, Mrav Obrad, MrG, naki011, nekdo, nuke92, pein, Petarvu, Promising0, RJ, S-G, saputnik plavetnila, Srky Boy, stalja, stegonosa, Tafocus, Tanjagre, tomigun, Tragač, Valter071, Velizar Laro, xAlex2