Automatske puške familije AK, M. T. Kalašnjikova

432

Automatske puške familije AK, M. T. Kalašnjikova

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701







Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Pein ima li šta podataka o tim projektilima-minama ili šta su već što ih ispaljuju sa AK-47 uz pomoć lansera sa slike gore?



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

Lici mi na VOG-17 za BGA sa promenjenim upaljacem.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Vojo možda ovo pomogne ostale 2 slike koje sam izostavio Bojank meni malo liče na VOG 25P za PBG nego na VOG 17.




Dve slike za poređenje.



offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22302

Pogledaj duzinu dodatka, VOG-25 bi skroz utonuo u isti a VOG-17 bi virio, taman otprilike koliko i viri.

offline
  • član biblioteke
  • Pridružio: 18 Jul 2007
  • Poruke: 29320
  • Gde živiš: iznad smoga Beograda

moguće je da su na VOG-25 dodali onaj stabilizator koji dodaju na mini bombe za BPL i izbacili ”kapislu”.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Tako je Aramis vide se plastična tela i stabilizatori u koje se ugrađuju na prvoj slici u pozadini na postu sa granatama A/PBG.

offline
  • Pridružio: 28 Dec 2016
  • Poruke: 903

"Kalashnikov" je prikazao komplet za modernizaciju AK-47:

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

komplet za modernizaciju AK iz Kaluge

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Еще кое-что с MILEX-2017, а именно наборы обвеса для АК, РПК и ПКМ от белорусской компании ООО "Кейджи Импэкс". Мне лично были наиболее интересны варианты их прикладов. Приклад АК имеет пять позиций по длине и оригинальной конструкции откидную щеку, в целом на ощупь как в отдельности, так и на выставочном макете РПК показался достаточно прочным и удобным.


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1063 korisnika na forumu :: 113 registrovanih, 11 sakrivenih i 939 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, A3C, acatomic, alex71, amaterSRB, annon, Apok, Ares12356, Arhiv, arsa, BasCelik, bojanM84, borya90, Boskovic, boxbole, branko7, Buzdovan, Cirkon, cvrle312, Dare, darionis, darkojbn, DDragoje, Deki Duga Devetka, desmeki, Dioniss, Dogma21, Dovla, Dragon Order, Duh sa sekirom, dzoni19, Džekson, feanor, Feller, Geran136, gost321, Goxy1, grenadir, Igor Antonic, ivan979, ivicasimo, jalos, Jelly4183, Jester, K a s p e r, kalens021, king011, KizJ, Koser, kunktator, Lep1na, Levi, Lieutenant, luka35, Marko Marković, markolopin, markusx, medaTT, mercedesamg, miki kv, Milos ZA, Milos1987, Mićko, momcilob55, Mrav Obrad, museum, naki011, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nixos, nuke92, OgnjenMitric, Orc, ozzy, Pekman, pera bager, Permaldar, picknick, precan, procesor, Radula, radza1, Ray1973, RD84, Redred, Rema000, Remain, rikirubio, RiV, sabros, samsung, sashica, Semberija, Sirius, SirOliver, Sky diver 29, Slingshot, Spinosa, Srky Boy, Srle993, stegonosa, Stoilkovic, Tamo neko, tomo2, Tribal, Tvrtko I, VJ, vladao75, VNVK, vrlenija, ZetaMan, Zoran1959, Žoržo