Automatske puške familije AR-15 - M16 i derivati

102

Automatske puške familije AR-15 - M16 i derivati

offline
  • Pridružio: 18 Jul 2022
  • Poruke: 374

Ovak od oka u odnosu na g28 samo su promjenili okvire, vise ne koriste one exstra skupe od H&k nego standardne za AR10.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • dac 
  • Super građanin
  • Pridružio: 20 Jun 2020
  • Poruke: 1238

^
Skinuli T ručku i stavili sa leve strane. Ne sećam se da li je G28 imao, "forward assist". Ali ovaj je nema.



offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Не само Калашњиков. Индија наставља да купује СИГ Сауер 716.
Индијска војска ће добити још 73.000 полуаутоматских пушака СИГ Сауер 716 у калибру 7,62 НАТО.



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Indijski tender za pušku, ta večna i neprolazna stvar - kao reka Gang.

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Компания SIG Sauer выпустила на гражданский рынок винтовку MCX-SPEAR калибра 6,8X51
Стоимость одной винтовки в зависимости от длины ствола( 33 и 40 сантиметров) составляет $4,000 и $4,500



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • dekir 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2016
  • Poruke: 382

kuntalo ::Indijski tender za pušku, ta večna i neprolazna stvar - kao reka Gang.
Možda policijske stanice u indijskim selima konačno se ratosiljaju Lee Enfield 303?

offline
  • Pridružio: 13 Avg 2011
  • Poruke: 1486
  • Gde živiš: Zajecar

@Dekir

Hoće, za jedno 50 godina...

I onda će da ih stave u magacin za nedaj bože.

offline
  • dekir 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2016
  • Poruke: 382

Znaš kako Aleks, MUP Slovenije se tek nedavno ratosiljao svojih PAP-ovki koje su cuvali u rezervi …

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1108

AR kratez u kalibru 5.45x39mm.

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Pa dobro, što kratež - koliko je ovo otprilike, 14.5"?

Inače je neverovatno koliko dobro drveni "nameštaj" leži pušci koja nikada predviđena za nj.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2608 korisnika na forumu :: 16 registrovanih, 4 sakrivenih i 2588 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asteker, Boroš, Bubili, Chainsaw, FileFinder, Leonov, LostInSpaceandTime, Ne doznajem se u oružje, Shilok, shiro, SirOliver, Smd, tomo2, tooljan, ulogovan, vaci