Automatske puške familije AR-15 - M16 i derivati

135

Automatske puške familije AR-15 - M16 i derivati

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Zavisi od potrebe korisnika. Nekada su oruzje farbali trajno (napr. Rodezijski FAL) a sada se moze raditi bukvalno u zavisnosti od godisnjeg doba i tipa zadatka. Tri sprej boce sa razlicitim bojama su dovoljne da celo odeljenje dobije zeljeni dezen

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Meni se ipak čini da su oni ovakve dobili da ih nisu naknadno farbali

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Zanimljivo, da li se ovo širi vizionarstvo zastave
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Bren u 7.62X39 mogu da razumem, ali koji će im sad 6.5G, i to u ovakvim kratežima? Zar za njihove zadatke i ovakvu pušku nije logičniji .300 Blackout npr.?

offline
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39701

Možda kao neki odeljenski PASP za manje daljine???

offline
  • Pridružio: 08 Feb 2006
  • Poruke: 3056

Sa cevi od 10-11"? Jesu li onda svi u timu DM? Prelio se narednik Jork sindrom preko bare?

offline
  • Pridružio: 17 Feb 2016
  • Poruke: 1547

Upravo taj bren mi je i bio zanimljiv, zastava im sa modularnoscu rešila sve problem😁
Šalu na stranu, oni znaju za šta im treba dovoljno su specijalna formacija da mogu da biraju i imaju ocigledno dovoljno veliku finansijsku podrsku da ulaze u ovako nesto

offline
  • Pridružio: 26 Nov 2023
  • Poruke: 754

Evo ponovo malo da se pohvalim Smile

Podešavao sam nišan a i menjao sam buffer pa sam testirao pušku. Evo tri finalna hica, puška mi je upucana na 50 metara, na koliko sam i gađao.


offline
  • dekir 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2016
  • Poruke: 382

Svaka cast Bokisha ! A kamo slika puške ?

offline
  • Pridružio: 26 Nov 2023
  • Poruke: 754

Ma evo i slike nego mi je teško da je lepo namestim za slikanje.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1449 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 2 sakrivenih i 1420 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: DonRumataEstorski, draggan, dusan2022, HawX, hyla, Ikica977, komenski, koom0001, Kriglord, laganini123, lcc, leptirleptir, mile.ilic75, MilosKop, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., Parker, shiro, Sonic, sova72, vaso1, Velizar Laro, vlada035, vobo, wolverined4, Zastava, zlaya011