Oružje na crni barut

10

Oružje na crni barut

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2019
  • Poruke: 33

Ja sam ga kupio u radnji Bagat, na Bulevaru kralja Aleksandra. Radnja je za pozamanteriju i istovremeno je servis Singer mašina.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Parker  Male
  • Zaslužni građanin
  • rudar
  • Pridružio: 15 Avg 2015
  • Poruke: 660

Gde trenutno može da se kupi crni barut?
Koliko može da se kupi, čini mi se da je neko spomenuo 0,5kg maksimalno?



offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 272

Балкан хантер?

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2012
  • Poruke: 275


5.5 inca .36 kalibar...pazario u uzicu...

offline
  • Pridružio: 19 Mar 2018
  • Poruke: 219

Čestitam!

Javi utiske. Smile

offline
  • Pridružio: 13 Jul 2012
  • Poruke: 275

ok hvala...nadam se uskoro i pucanje !

offline
  • Pridružio: 22 Jul 2018
  • Poruke: 4526

Кубура

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2019
  • Poruke: 33

Posle više od godinu dana iskustva u pucanju na crni barut, gledam da skoro svaki vikend svratim do Trofeja na pucanje, uvek sa 15 metara u maloj pucaoni.
Naizmenično nosim Remington i 1851. Navy i sada prilično elegantno i kompaktno pakujem svu potrebnu opremu.



Poslednji put sam nosio Remington i ovako mi izgleda grupa.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Koji stav pri gadjanju? Istorijski (jedna ruka, savijen lakat) ili nesto drugo?

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22301

Za problem sa upadanjem kapisli imas resenje kod cice Mike-a, koliko se secam stvar je u poliranju par detalja:

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4391 korisnika na forumu :: 48 registrovanih, 2 sakrivenih i 4341 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Atomski čoban, Avalon015, bakovaca, Batko.VD.65, bobomicek, branko87, BUDDAR70, bunker, Coficab, Comyymoc, darkojovxp, djboj, djonsule, doragan, Dovla, Draganeli, dusan.l, GveX, Ir, KizJ, Komentator, Lance Guest, larix, Lazarus, Milometer, minke, Mirage 2000N, morava_01, Nele79, nenad81, Opeshek, Paklenica, pein, picknick, Pilence, Prečanin30, Remain, royst33, sedan, Valter071, Veless, vukovi, x011, zeka013, zemljanin, Zoran1959, Zorge