Pištolji i revolveri (koji nemaju svoju temu)

118

Pištolji i revolveri (koji nemaju svoju temu)

offline
  • Drago Vucinic
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 21
  • Gde živiš: Trebinje

Šta mislite o ovome pištolju ? Walther p88 kalibar 9 mm, šaržer prima 15 metaka .



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Shooter odlican pistolj, nazalost nije uspeo da se probije nesto uspesno na trzistu, prevashodno zbog visoke cene. A i Walther je malo zakasnio sa "wonder nine" pistoljem prevashodno za americko trziste. Za mene je prelep.

Davno sam citao u Kalibru da je i SAJ koristio Walther P 88. Ali to je bilo dosta davno.



offline
  • Pridružio: 23 Jun 2011
  • Poruke: 222
  • Gde živiš: Beograd

markus ::evo jednog interesantnog oglasa iz komšiluka,čovek nahvalio pištolj,ako austrijanci pročitaju ovo,ima zagarantovano mesto u marketingu.e sad,kakvi su to iole ozbiljniji strelci,svetski prvaci,olimpijski šampioni?čini mi se da baš i nije tako lako pogoditi kovanicu od 20din na 50m...
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Very Happy i to ispucao svih 10 komada u crnu tacku ,malko preteruje Bebee Dol

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Kibo ::Shooter odlican pistolj, nazalost nije uspeo da se probije nesto uspesno na trzistu, prevashodno zbog visoke cene. A i Walther je malo zakasnio sa "wonder nine" pistoljem prevashodno za americko trziste. Za mene je prelep.

Davno sam citao u Kalibru da je i SAJ koristio Walther P 88. Ali to je bilo dosta davno.


Je li to onaj što mu se rukohvat dograđuje kao lego kockice takoreći?

offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Napisano: 29 Jul 2011 17:46

Nije Sirius, to sa rukohvatom je P 99. Ali imaju sad i neki pistolj kao naslednik za Walther PP. Kad sam ga video, pitao sam se, kako su uspeli da naprave tako nesto ruzno. I to da napravi cuveni Walther. Sacuvaj Boze koliko je ruzan. Pogledaj ovu rugobu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 29 Jul 2011 17:47

Evo i slika, da ne morate da otvarate link.


Evo ga P 99 sa Lego kockicama


offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 27360
  • Gde živiš: I ja se pitam...

У праву си, истина жива...Него, кад заређају са промашајима, баш их иде...

offline
  • Drago Vucinic
  • Pridružio: 21 Apr 2011
  • Poruke: 21
  • Gde živiš: Trebinje

Kibo ::Shooter odlican pistolj, nazalost nije uspeo da se probije nesto uspesno na trzistu, prevashodno zbog visoke cene. A i Walther je malo zakasnio sa "wonder nine" pistoljem prevashodno za americko trziste. Za mene je prelep.

Davno sam citao u Kalibru da je i SAJ koristio Walther P 88. Ali to je bilo dosta davno.

Nisam znam za taj podatak . Mislio sam cak da se moze kupiti na nasem trzistu . Hvala na informacijama Kibo.

offline
  • Sam svoj gazda ,sam svoj majstor.
  • Pridružio: 19 Jul 2008
  • Poruke: 414
  • Gde živiš: U Srbji brale

PPS Police pistol slim ,prima jednoredni okvir pisali su o njemu u "Kalibru".

offline
  • Kibo  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 03 Okt 2007
  • Poruke: 7461
  • Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene

Shooter mozda i moze da se kupi negde, ali da znas, cena mu nije bas mala. Pistolj se nije prodavao bas nesto, iz navedenih razloga. Ako ga nadjes, i ako imas dovoljno love, kupi ga. Neces se pokajati. Walther je ipak Walther.

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367


Ovo nije Walther P-88 vec Walther P-88 Compact. Razlika je u dimenzijama i ugradjenoj kocnici za trziste SAD.
Inace, model P-88 se i nije nesto proslavio. Niti u svetu niti u SAJ. Moje misljenje je da ne moze da se poredi sa Sig P-226. Svako ko je imao prilike da ih isproba na strelistu jedan za drugim reci ce isto...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 685 korisnika na forumu :: 19 registrovanih, 1 sakriven i 665 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 5.56, bojanstros9, casual03, Cicumile, Colt D, famoso, koneks, mist-mist, nelezele, Opeshek, pirke96, Pohovani_00, procesor, superwhy, suton, tamno.nebo, tomigun, Vladimir90, vuksa72