|
Poslao: 01 Avg 2011 09:21
|
offline
- Recce
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 18 Apr 2011
- Poruke: 6367
|
Zaista mi nije poznato ko je prvi dobio te pistolje (ako to ima nekog znacaja), znam gde sam ih zatekao. Nama je receno da je uvoz organizovan preko preduzeca "Univerzal" iz Bgd. A Savezni je imao puno interesantnih nabavki od koji za mnoge nismo ni znali. Napr. kupljene su stotine komada pistolja S&W Mod. 39 koji se nigde nisu pojavljivali. Slicno je i sa HuK P-9S (ali u znatno manjem broju)... BiH je za SAJ odvojila vecu kolicinu SIG P-210 koji su kasnije deljeni po "burazerskom" principu ali to je OT
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 01 Avg 2011 13:17
|
offline
- Kibo

- Legendarni građanin
- Pridružio: 03 Okt 2007
- Poruke: 7461
- Gde živiš: gde i mnogi Srbi pre mene
|
"BiH je za SAJ odvojila vecu kolicinu SIG P-210 koji su kasnije deljeni po "burazerskom" principu ali to je OT" uh bre sto ja nemam jednog takog burazera pa da mi podeli taj SIG
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Avg 2011 13:43
|
offline
- Pridružio: 30 Jul 2010
- Poruke: 2402
- Gde živiš: mirna bačka
|
Kibo ::"BiH je za SAJ odvojila vecu kolicinu SIG P-210 koji su kasnije deljeni po "burazerskom" principu ali to je OT" uh bre sto ja nemam jednog takog burazera pa da mi podeli taj SIG
pa nek je milion puta OT
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Avg 2011 21:37
|
offline
- Recce
- Stručni saradnik foruma
- Pridružio: 18 Apr 2011
- Poruke: 6367
|
Jeste. I prilicno je redak a posledicno - i papreno skup.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Avg 2011 21:55
|
offline
- Izambar

- Ugledni građanin
- Sam svoj gazda ,sam svoj majstor.
- Pridružio: 19 Jul 2008
- Poruke: 414
- Gde živiš: U Srbji brale
|
Siriuse jel ovo vas iz patrole?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 01 Avg 2011 22:05
|
offline
- Sirius

- SuperModerator
- Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
- Pridružio: 17 Maj 2006
- Poruke: 27346
- Gde živiš: I ja se pitam...
|
Izambar ::Siriuse jel ovo vas iz patrole?
Yop!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Avg 2011 20:06
|
offline
- zenmk

- Građanin
- Pridružio: 17 Jun 2010
- Poruke: 256
- Gde živiš: Makedonija
|
Dali negde moze da se najde test 1911 vs TT??
|
|
|
|
|
|