Pokažite svoje oružje

114

Pokažite svoje oružje

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2016
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Svajcarska

Napisano: 23 Avg 2017 18:42

kuntalo ::Moj je život Švicarska... Very Happy

Nastavk pesme je bitan...skoro pa savrsen...najmanje Svajcaraca -apsurd,najvise Balkanaca koji se medjusobno savrseno slazu Smile apsurd takodje Smile

Dopuna: 23 Avg 2017 18:52

[quote="Recce"]Lady X ::... dva Glock 43...jedan u rezervi Smile ...
Super je to, ali da li je dovoljno? Mislim, izgubis jedan onda ti samo jedan ostaje Laughing
Lady X ::...ja se samo igrom slucaja ili ti srecnih okolnosti uklopih u atmosferu
Koliko vidim, ima tu svakakve gvozdjurije. Cini mi se i Pohl Force Hornet? Cega jos ostrog sto je za pokazivanje?


Odusevila sam se ponosna sam danas bila ... imaju masingever made in YU ,al kao eksponat i zauzima centralno mesto u shop Brugger &Thomet

kao i ovo cudo APC 556 sa sarzerom kapaciteta 100 metaka



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
online
  • Pridružio: 27 Nov 2013
  • Poruke: 3077

Sirius ::

Твој? Могу само да ти завидим... Wink Руси то зову - ''бела завист''.


Jeste moj. Nema šta da zavidiš, možeš naći takav za par stotina evra uz ličnu kartu. Smile Blagostanje novog zakona i kategorije C. Smile



offline
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 3753

Lady X ::kao i ovo cudo APC 556 sa sarzerom kapaciteta 100 metaka
Jel' to cena za okvir CHF 230 ili je samo neka oznaka?

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2016
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Svajcarska

Napisano: 23 Avg 2017 22:36

Da cena za okvir

Dopuna: 23 Avg 2017 22:38

Original cena za Beta okvire je 750 CHF ovo je kopija koja je kompatabilna za sve AR -15 guns

offline
  • Pridružio: 03 Mar 2010
  • Poruke: 1043

Lady X ::


Posle ovoga, naslov teme "Pokažite svoje oružje" dobija jednu sasvim novu konotaciju... Mr. Green

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2017
  • Poruke: 180

Imam i ja ovo... Samo sto kod mene sluzi kao glava za trimer za kosenje trave. Very Happy Ali isto izgledaju Smile

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2016
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Svajcarska

Ovo je najnovoji trimer,a moze i za fasadu da posuzi Smile

offline
  • Pridružio: 03 Mar 2010
  • Poruke: 1043

Ja sam mislio na nešto sasvim drugo, ali nek vam bude... Cool

offline
  • Pridružio: 08 Dec 2016
  • Poruke: 71
  • Gde živiš: Svajcarska

I ja u dilemi kao i ti ...Smile Brugger & Thomet samo stancuje nove modele i ne mora mnogo da se misli

offline
  • Recce 
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 18 Apr 2011
  • Poruke: 6367

Ja glasam za kracu verziju ali u kalibru .300

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1029 korisnika na forumu :: 102 registrovanih, 11 sakrivenih i 916 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 8u47, aleph_one, alternator, Asteker, b_z_b, Ba4e, Ben Roj, bobomicek, bojcistv, bokicacar, boromir, bpop, BrcakRS, carinko, cemix, CHARLIE JA., Cirkon, Citalac, Comyymoc, darcaud, DeerHunter, DonRumataEstorski, drale12, dule10savic, dulleo, Dzuki, elenemste, esko_hz, expanse, Feller, Flanker-G, g_g, Giskard, glados, goran.vvv, Goxy1, HogarStrashni, Jeremiah, JK, jodzula, jon istvan, JOntra, K a s p e r, kalens021, kikisp, Kontrausluga, ljubo70, lucko1, Marko Marković, metallac777, mexo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpetkovicv, milenko crazy north, Milometer, Mis uz pusku, mist-mist, mkukoleca, Natuzzi, nenad81, nuke92, Papadubi, pein, Pilence, pisac12, pobeda, procesor, RajkoB, raptorsi, Ray1973, redstar011, RiV, RJ, rodoljub, rovac, sap, savuni, Sharpshooter, skok, skvara, Smiljkovich, spalev, Srky Boy, StankoVrankovic, stegonosa, Stevan2026, stibium51, styg, t.e.m.p.l.a.r., Tanasko95, vathra, VBoss, Veless, veljkovicdani, Vica1958, Vrač, XBMC, Yekaterinburg, zemljanin, |_MeD_|