Zakon o oružju i municiji

610

Zakon o oružju i municiji

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1106

Moze se na takmicenja puskom registrovanom za lov,bar do sada je moglo.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22260

Vzor50 ::...a posedovanje prigušivača nikom osim vojsci i policiji.

Obrazlozi ovaj stav. Cisto da cujemo zasto tacno.



offline
  • Pridružio: 26 Nov 2023
  • Poruke: 754

5.56 ::Moze se na takmicenja puskom registrovanom za lov,bar do sada je moglo.

Ja imam AR15 kojim se takmičim i koji ću po novom zakonu morati da prebacim na sportsko jer će da ide u A kategoriju. A sa druge strane, puška idealna za lov na šakala. I neću moći da lovim njom.

offline
  • 5.56  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2018
  • Poruke: 1106

Probaj da nadjes STANAG okvir od 10 kom. i ne moras da radis preregistraciju.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Vzor50 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 08 Avg 2016
  • Poruke: 647

bojank ::Obrazlozi ovaj stav. Cisto da cujemo zasto tacno.
Ne zna se da li bi zaludnije bilo da ja objašnjavam ili da vi čitate da biste čisto čuli. Nema svrhe zaista.

offline
  • Pridružio: 31 Dec 2011
  • Poruke: 22260

Sve jasno, jos jedan koji bi da gospodari po sopstvenom cefu.

offline
  • Vzor50 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 08 Avg 2016
  • Poruke: 647

Sve jasno. Isto mislim Smile

offline
  • Pridružio: 04 Apr 2024
  • Poruke: 7

I zna li se sta sad sledi kada ce zakon dobiti konacnu izvedbu posle nacrta i javne rasprave i postati predlog vladi i kada ce uci u skupstinsku proceduru. Koliko cemo cekati mesec,dva,tri, deset!?

offline
  • RecA  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 23 Jun 2013
  • Poruke: 580
  • Gde živiš: Mala Kolumbija :)))

S`obzirom da idu izbori pasce u vodu ko i svi nacrti do sad.

offline
  • Pridružio: 16 Apr 2025
  • Poruke: 37

Postoji mogućnost da druga vlada nastavi zato sto je nacrt radjen sa EK, kao sto je npr nacrt zakona o Trgovini ljudima bio iz vremena prosle vlade, pa je vlada Macuta nastavila.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1857 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 10 sakrivenih i 1767 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, airliners, alex71, alternator, amaterSRB, Apok, Asteker, avijacija, Baždaranac, bobor, Bojcca, brane2208, branko87, Brankojle, BZ, celt, ceman, Chainsaw, cinoeye, Coabelgrade, Colt D, cvrle312, Dare, DeerHunter, delrey, Dimitrise93, djboj, djonsule, Dugme1984, Gall, ghoost, HrcAk47, Ivica1102, Jecmendo, Jeremiah, Jester, JimmyNapoli, Jomini, Kanader, Karaula, king011, Kole1975, M74AB3, Marko Marković, MaschinenPistole, mercedesamg, mikrimaus, milanpb, MrG, N.e.m.a.nj.a., nemkea71, nnovakis, otec_onufrij, Parker, peradetlić, PlayerOne, Radoslava, RajkoB, RJ, saputnik plavetnila, sekretar, shota91, Sir Budimir, Smiljkovich, spektorsky, StalniPromatrač, stingD, Tafocus, Tamna_strana_Meseca, tecataki, Titan, tomigun, tritonus, Tumansky, Velibor Radoja, vukajlo71, vuksa72, Zec, zivojin32, 1324