Vazduhoplovno bombardersko naoruzanje

77

Vazduhoplovno bombardersko naoruzanje

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Turci usli u serijsku proizvodnju BOZOKA
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Koreanci pazare 288 Hellfire
Korea buys US AGM-114R Hellfire missiles for $36M
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Toni  Male
  • SuperModerator
  • Pridružio: 18 Jun 2008
  • Poruke: 33450

Slike raznog vodjenog naoruzanja trenutak pre udara

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

New Turkish Bunker Buster: SARB-83
Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

online
  • pein 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 09 Jan 2012
  • Poruke: 39669

PGB 128 danas na prezentaciji na Batajnici

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Пронађено у Новој Пазови пре неки дан, не могу да провалим која је...🤔 Пола сата лутам по нету...ајмо помоћ... 😉

offline
  • Pridružio: 21 Jun 2016
  • Poruke: 810

Boba-No1 ::https://www.facebook.com/watch/?v=2635427656757743
Пронађено у Новој Пазови пре неки дан, не могу да провалим која је...🤔 Пола сата лутам по нету...ајмо помоћ... 😉


Podseca na bojevu glavu Tomahavka, al pretpostavljam da nije to:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Buva  Male
  • Legendarni građanin
  • amater u pokušaju
  • Pridružio: 10 Apr 2010
  • Poruke: 3313
  • Gde živiš: i ja se pitam...

Mina-meta za ,,gađanje padobranaca".

offline
  • voja64  Male
  • Stručni saradnik foruma
  • Pridružio: 10 Okt 2012
  • Poruke: 26254

Tačno 99% i to sklop ,cela nije se otvorio gornji deo vrha sa kojim se razvlači padobran..
Bilo ih je na Pasuljanama da je jedna i kodmene kući desetak leta boravila pa je sinak tranpio za nesto da sam na nju i zaboravio.
Potpuno bezopasno sredstvo..

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2007
  • Poruke: 1416
  • Gde živiš: Nova Pazova

Хвалааа другари 👏😃
Само остаје питања одакле она у баруштини у сред насеља...🤔

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 919 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 4 sakrivenih i 843 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, avijacija, bb929, Belac91, blatruc82, bojank, bokicacar, Boskovic, bukefal, carinko, dendrit86, Dovla 1980, Draganeli, Electron, Ezbuck, g_g, gregorxix, hyla, InzenjerBL, jaeger, Jelly4183, Jeremiah, joca83, K-1A, Kalaura, Karaula, klepesina, koneks, koom0001, Lance Guest, lord sir giga, MarijaC84, mat, mercedesamg, Michellefromrezistance, Miki 24pbr, milanpb, Miler88, moldway, Mrav Obrad, mustangkg, nobutado, Nole, NoOneEver Dreams, nuke92, OgnjenMitric, Oklopnjak, pablojepao, pds, pein, peradetlić, Piani Jazzer, pisac12, RD84, Remain, repac, Sirius, Siti2, smes_no, sombrero, sslay, theNedjeljko, TRAVUNIJA, Tvrtko I, vathra, veljkovicdani, vidra boy, vlad4, Voice1, Vrač, Zoca, 79693