Da li zna neko koje su norme za fizicki test. Znam da se rade sklekovi, trbusnjaci, trcanje 3200m, plivanje 100m i ronjenje 15m, ali koliko je potrebno ponavljanja da se uradi i koja su vremena potrebna. Takodje me zanima posto se kao sklekovi rade za 2 minuta, da li to znaci da mogu da uradim tipa 40 sklekova i ustanem otresem ruke i uradim jos 40 ili moram da ostanem u gornjem polozaju. Da li uopste dozvoljavaju odmaranje u gornjem polozaju skleka ili mora sve bez pauze?
Odmaranje samo u gornjem polozaju za sklek kao i za trbusnjake, a ukupno vreme za vezbu je 2 min. Sklek i trbusnjak moraju biti pravilni, ne broje se oni skraceni.
Поштоване колеге и саборци, драги пријатељи, част нам је и задовољство да Вас позовемо на меморијалан турнир
„КУП ХЕРОЈА 72. СПЕЦИЈАЛНЕ“.
чији је циљ да уз дружење, добровољним приступом и прилозима, обезбедимо финансијска средства за породицу нашег пријатеља, поштоваоца покојног Марка Копање, некадaшњег одбојкаша ОК „Војводине“ и јуниорског репрезентативца наше земље, који је преминуо после дуге и тешке болести у 48 години. Меморијалан турнир, организује наше Удружење „Ветерани 72. специјалне“ у сарадњи са Удружењем „Хероји Кошара 1999“ уз материјалну подршку КПС „Алфа 021“, као и многобројних наших пријатеља привредника и представника локалне самоуправе из целе Републике Србије са којима успешно сарађујемо.
Акција се реализује дана 07. јуна 2025. године (субота),
на Стрелишту КПС „Алфа 021“ у Каћу у времену од 10.00 до 16.00 часова.
Pozdrav,za sve clanove,odsluzio sam dobrovoljno vojni rok,ves Snajperista,pa posle u gardi,interesuje me da li blagi sum na srcu moze da mi pravi problem da se prijavim u 72 sledece godine,inace taj sum sam imso i pre osluzenja vojnog roka,zdravstveni pregled sam prosao.