72. brigada za specijalne operacije

14

72. brigada za specijalne operacije

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2024
  • Poruke: 4

1. Kako izgledaju psiho testovi za prijem na selektivnu obuku specijalnih jedinica?
2. Koji su uslovi i norme fizickog testa?
Jos ova dva pitanja me zanimaju, ako neko zna odgovor bicu jako zahvalan.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • konflikt žurnalist
  • Pridružio: 03 Dec 2019
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Kraljevo

_Petar ::-2, ukoliko je postoje predispozije za lasersko uklanjanje dioptrije najverovatnije ce ti sugerisati to.

Tolerišu do -2 ?



offline
  • Pridružio: 01 Jan 2012
  • Poruke: 1352

Specijalne-jedinice. FB



Peq...peq...peq...💪💪💪

offline
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 2171

Daxi184 ::

Tolerišu do -2 ?


Na stavku u vezi diptrije sam odgovorio, pisah na brzinu verovatno pa otud nejasna poruka. Nema sanse da tolerisu -2, ukoliko postoje svi preduslovi za delotvorno uklanjanje dioptrije neinvazivnim zahvatom tj ukoliko se neutralise postojeca diptrija trebalo bi da je u tom slucaju moguce. Naravno ovo uzmite kao okvirnu informaciju a za detalje se raspitajte direktno.

offline
  • vobo 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 25 Apr 2011
  • Poruke: 1695

PEQ kupljen...privatna inicijativa...

offline
  • konflikt žurnalist
  • Pridružio: 03 Dec 2019
  • Poruke: 35
  • Gde živiš: Kraljevo

DBAL 🤩 Viđao sam i ranije ali uglavnom na G36 konfiguraciji

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2018
  • Poruke: 3448

Остатак слика може се погледати на следећем линку, не бих да качим овде због ауторских права, помиње се и нека ексклузива у виду снајперске опреме
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2024
  • Poruke: 4

Imam jos jedno pitanje, sa 14 godina sam se potukao i bio na sudu za nasilnicko ponasanje, posle toga nista, i na sudu sam oslobodjen svega. da li ce mi to praviti problem na bezbedonosnoj proveri?

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2006
  • Poruke: 3311
  • Gde živiš: Gde ja zivim...

Проблем је јер је била девојчица, а добио си батине. Дoдуше била је већа и старија, а и сунце ти је било у очимаWink
Не би требало да је проблем, ниcи правоснажно осуђен.

offline
  • Pridružio: 10 Jun 2024
  • Poruke: 4

prebila me kao zeca

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 833 korisnika na forumu :: 7 registrovanih, 0 sakrivenih i 826 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16114 - dana 07 Apr 2026 22:02

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alberto, Bojan85, cvele130, drimer, Milos82, superwhy, vddutina