Legija stranaca

11

Legija stranaca

offline
  • Pridružio: 05 Apr 2008
  • Poruke: 71

Zna li neko o zlocinima da li negde ima da se procita koje je legija stranaca cinila? Negde sam citao da su bili vrlo surovi prema neprijatelju i civilima... IMa li neko neke primere?

Mada je cinjenica da u legija ne ulaze bas sve dobri momci i mamine maze...eto primer sto sam cuo jednog iz Sremske Mitrovice otisao je u legiju a i pre legije je bio lud i nasilan,jednom je prebio gazdu diskoteke i cesto se tukao po gradu...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 22 Mar 2014
  • Poruke: 3539
  • Gde živiš: Bog će suditi mojim neprijateljima,mi samo ugovaramo sastanak.

Pa nije baš tako kao što kažeš,nmg svi da prodju bezbednosnu isto kao i za bilo koju vojsku😀



offline
  • Pridružio: 05 Apr 2008
  • Poruke: 71

Pa da ali pre je vazilo za legiju da su isli problematicni i sa kriminalnim dosijeom,seti se Legije,Gotovine..a sem toga tu su nacije sa svih strana sveta otkud znas kakvih sve budala ima iz Afrike ili iz Kine kad se svi sastave...

offline
  • duxhm  Male
  • Legendarni građanin
  • vojnik
  • Pridružio: 12 Maj 2010
  • Poruke: 2926

Nije legija stranaca sto je nekad bila. Sad postoje uslovi za prijem koji se malo razlikuju od neke standardne jedinice.

offline
  • Pridružio: 23 Nov 2010
  • Poruke: 113918

Citat:French Foreign Legion' worldwide recruitment - 2017 Data


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2014
  • Poruke: 2146

Наш човек, бивши припадник Легије странаца

online
  • kljift 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Okt 2009
  • Poruke: 7400

Jel ova Legija stranaca privlači ili stvara desničare? Čudo jedno da ovi desperadosi imaju nekakvu ideologiju i da je se drže.

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Avantura,novac i penzija,najvažnije Francusko državljanstvo! Moj ujak sada uživa ovde! Prva padobranska reg.,u drugu ulaze samo najbolji!

offline
  • goxin 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2013
  • Poruke: 8111
  • Gde živiš: Srpsko Sarajevo

Zar nije prva rasformirana poslije one pobune ? Mislim da je 2. Regimenta ustvari prva?

offline
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 2281

Raspuštena, sada je ponovo u sastavu 2 reg. ali nisu svi pripadnici automatski ušli u nju!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 864 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 2 sakrivenih i 797 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 16981 - dana 24 Jun 2026 07:46

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Arhiv, Avalon015, awathorn, Banovo Brdo, bato_banjaluka, bojan313, bojank, boromir, Botovac, brundo65, burevesnik, cenejac111, Cirkon, Coabelgrade, DavidA, dekiz, djonsule, djuradj, Dragon Order, Duck of Death, gaga23, Georgius, goran.vvv, gost321, Igor Antonic, IvanMiletic, Joint Chief, Jomini, JOntra, kljift, kolateralnasteta, Kontrausluga, koom0001, Lazur_01, Lucky 6, m0nstrum_, m94j, Marko Marković, marko.markovic, Marko88, MarkoW, mgolub, Milan A. Nikolic, milimoj, milos.cbr, mino bosanac, miodrag, Mldo, mustangkg, narandzasti, nenomir, nuke92, OgnjenMitric, Profesor_018, Raso75, repac, Ripanjac, Simonsen23, Superastro, Topaz9, Vanderx, VJ, Vlajman1957, vranjanac29, Vrač