|
Poslao: 14 Nov 2014 19:50
|
offline
- Snorks

- Počasni građanin
- Pridružio: 09 Apr 2014
- Poruke: 706
|
snimak
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
jel zna neko koji je ovo ranac?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 15 Nov 2014 00:33
|
offline
- comi991

- Ugledni građanin
- Pridružio: 27 Jun 2009
- Poruke: 390
- Gde živiš: Prijepolje-Srbija
|
ima ova emisija, bila je na nekom kablovskom kanalu davno, neki rijaliti gde su ucesnici trenirali zajedno sa pripadnicima SAJ-a. na jednom delu klipa vidi se i pripadnik sa tim rancem i sadrzajem istog.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
nego ja imam neko drugo pitanje.
Zasto i u policiji a kako sam primetio i u vojsci za medicinsku sluzbu se koristi znak crvenog krsta (koji je ustvari znak istoimene organizacije) umesto medjunarodnog znaka za tu sluzbu [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Nov 2014 07:33
|
offline
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 2281
|
Snorks ::snimak
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
jel zna neko koji je ovo ranac?
MD medicinski ranac!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Nov 2014 12:31
|
offline
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 2281
|
Mercury ::Vidim UKP nastupa kao posebna jedinica ?
Stariji pripadnici SAJ-a,PTJ-a!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Nov 2014 12:39
|
offline
- Mercury

- Legendarni građanin
- Pridružio: 21 Jul 2008
- Poruke: 10454
|
Jesu li i dalje pripadnici SAJ i PTJ (tim 4 npr) ili su presli bas u UKP?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Nov 2014 12:46
|
offline
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 2281
|
Mercury ::Jesu li i dalje pripadnici SAJ i PTJ (tim 4 npr) ili su presli bas u UKP?
Presli! Posebna organizaciona jedinica unutar UKP(rizicne operacije)!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Nov 2014 14:53
|
offline
- Pridružio: 13 Jan 2012
- Poruke: 2281
|
mareCar ::Zna li neko koja je ovo maskirna sara koju UKP nosi?
MD kopija UCP-a!
|
|
|
|
|
|