|
Poslao: 01 Nov 2012 23:22
|
offline
- bubrija

- Građanin
- Pridružio: 10 Sep 2011
- Poruke: 73
|
DARKMEN22 ::bubrija ::fantom_S ::
Из мировне мисије у БиХ (у оквиру снага СФОРА)..
Ovo je jedan od bataljona 106.Vazdušno-Desantne divizije iz Tule.Svi do jednog su "desantnici",tu nije bilo spetnaza sem možda jednog voda vezista.Taj vod mi bio malo sumljiv.
ne znam za ovaj snimak nisam ga prije vidio ali zato sam gledao vise snimaka ruskog porijekla u kojima ima i scena iz Bosne na vozilima se vide oznake SFOR-a i mnogo su zanimljiviji od ovog ovde... a valjda oni znaju o cemu pricaju i koje su jedinice u pitanju a isto tako mi ne djeluje bas realno da padobranske jedinice izvode sve ono sto ovi momci pokazuju mada znam da su i "desantnici" veoma dobri ali sumnjam da su bas ovoliko spremni
Ovo su zasigurno pripadnici Vazdušno-Desantne Vojske,sa jednim od njih sam i danas u kontaktu,proveo sam dosta vremena sa njima a i moja malenkost je na tom snimku.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 02 Nov 2012 08:51
|
offline
- Zorge

- Mod u pemziji
- Pridružio: 07 Nov 2007
- Poruke: 8369
- Gde živiš: Ravni Banat
|
berkut7 ::da taj.....
Иде нешто као:
"Сваки тренутак има
свој резон,
своју посебност,
свој белег (последицу).
Тренутци додељују
некоме срамоту,
некоме понижење
а некоме - бесмртност."
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Dec 2012 12:18
|
offline
- Pridružio: 30 Dec 2011
- Poruke: 2591
- Gde živiš: Čačak
|
Još jedan lep snimak vezbi Ruskih SPEC- NAZ .
Kad pogledah napolje a ono i kod nas sneg .
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 29 Jul 2013 19:29
|
offline
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 37727
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Čečenski Specnaz bataljon "Vostok" koji se pod ruskom komandom i komandirom Hamzatom borio u Gruziji - prvi su zauzeli gruzijsku bazu u Goriju i zaplenili gomilu tehnike...
|
|
|
|
|
|